شیرین کاری جذاب گوگل برای طرفداران استارکرافت

 


اگر طرفدار بازی محبوب استارکرافت محصول جاودانه بلیزارد هستید، در موتور جستجوی گوگل عبارت Zerg Rush را تایپ کنید و منتظر حمله زرگ‌ها بمانید. در این شوخی بامزه گوگل، APM شما محاسبه می‌شود و می‌توانید امتیاز خود را نیز در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
استارکرافت یکی از محبوب‌ترین محصولات بلیزارد است که در سرتاسر دنیا طرفدارن پروپا قرصی دارد.

گوگل در سالگرد تولد این بازی استراتژی که گیم ملی کره‌جنوبی نیز به حساب می‌آید، شوخی بامزه را به راه انداخته که برای مشاهده آن کافی است عبارت Zerg Rush را در موتور جستجوی گوگل تایپ کنید و منتظر بمانید تا O‌ها به صفحه جستجوی شما حمله ور شوند.
اگر برروی صفحه جستجو دوبار کلیک کنید نشانگر ماوس به شکل + تغییر می‌کند و سپس می‌توانید Oها که حکم زرگ را دارند با چند بار کلیک برروی هر کدام از بین ببرید. APM یا تعداد اکشن‌ها در دقیقه نیز محاسبه شده و حتی می‌توانید امتیاز خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
APM بعضی از بازیکنان حرفه‌ای استارکرافت و وارکرافت به ۸۰۰ حرکت در دقیقه می‌رسد یعنی بعضی از بازیکنان حرفه‌ای این دو بازی که معمولا کره‌ای هستند قادرند در یک دقیقه بیش از ۸۰۰ عمل شامل حمله کردن، انتخاب کردن یونیت‌های بازی، ساختن یونیت و یا ساختمان‌های مختلف و غیره را انجام دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*