اپل برای قلم هوشمند خود نوک‌های اضافی عرضه کرد

اپل در مراسم بهاری خود از محصولات جدیدی رونمایی کرد که البته ستاره این رویداد آیفون ۴ اینچی جدید اسن شرکت یعنی آیفون SE بود. اما در حین این مراسم ما شاهد قرار گرفتن یک پک ۴ تایی از نوک مخصوص قلم هوشمند اپل نیز بودیم که با قیمت ۱۹ دلار بر روی فروشگاه اپل قرار گرفت.

دیوایس جانبی Apple Pencil چند ماهی می‌شود که توسط اپل عرضه شده است. بنابر این بعید به نظر می‌رسد که در این مدت زمان کم مشکلی برای قلم هوشمند شما به وجود آمده باشد. با این حال ممکن است به هر دلیلی نوک قلمتان با مشکلاتی روبه رو شده باشد که آن را برای شما غیرقابل استفاده کرده باشد. به همین خاطر اپل یک پک ۴ تایی از نوک این قلم‌ها را به صورت رسمی عرضه کرده است که می‌تواند کمک خوبی برای قلم هوشمند اپلی شما باشد.

همانطور که گفته شد این پک شامل ۴ نوک است و با قیمتی برابر ۱۹ دلار عرضه می‌شود. مسلماً این قیمت تنها برای نوک یک قلم هوشمند خیلی گران است اما با توجه به آنکه هر نوک می‌تواند بیش از ۱ سال برای شما سود رسان باشد، بنابر این جای هیچ نگرانی نیست و شما می‌توانید هر ۱-۲ سال یکبار از یک نوک جدید استفاده کنید.

تنها کافیست تا به صورت یک پیچ نوک قدیمی را بپیچانید تا آن از قلم جدا شود. سپس نوک جدید را بر روی محل مربوطه گذاشته و آن را با پیچاندن بر روی قلم سفت کنید. این پک شب گذشته و در حین رویداد بهاری اپل و معرفی تبلت جدید آیپد پرو ۹.۷ بر روی فروشگاه این کمپانی قرار گرفت. همانطور که اعلام شد این تبلت ۹.۷ اینچی نسخه پیشرفته آیپد ایر ۲ است با این تفاوت که از قلم هوشمند اپل نیز پشتیبانی کامل را به عمل می‌آورد. اگر قصد خریداری این پک را دارید می‌توانید از طریق فروشگاه رسمی اپل اقدام به خریداری آن نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*