ببینید: در این قاب های گوشی از گل های واقعی استفاده شده است !

یکی از پرفروش‌تری لوازم جانبی گوشی های موبایل، قاب‌های آن‌هاست که طرفداران زیادی داشته و سازندگان این قاب‌ها نیز سعی می‌کنند از مواد باکیفیت و مقاوم در برابر ضربه استفاده کنند. البته این سازنده گویا در کنار مواد باکیفیت، سلیقه و خلاقیت نیز به کار برده است.

به راحتی می‌توان موبایل‌ها را یکی از لوازم همراه هر شخص نامید که برای نه تنها برای برقراری ارتباطات، بلکه برای تفریح، سرگرمی، حتی عکسبرداری و کارهای مختلف دیگر استفاده می‌شوند.

گران قیمت بودن گوشی‌های بالارده نیز باعث می‌شود تا کاربران به سراغ خرید لوازم جانبی مانند قاب‌ها بروند تا از تلفن هوشمند‌ خود به نحو احسنت مراقبت کنند. اما سوال اینجاست که چقدر در انتخاب این قاب‌ها سلیقه به خرج می‌دهید؟

آیا انتخاب یک قاب به تنهایی کافی‌ست یا در انتخاب شکل ظاهری این قاب نیز وقت صرف می‌کنید تا موبایل گران قیمت شما از شکل ظاهری زیبا و شیکی که دارد خارج نشود؟

HouseOfBlings نیز یکی از سازندگان قاب‌های گوشی‌ست که برای جشن گرفتن بهار و همچنین زیباتر کردن ظاهر موبایل‌ها از گل‌های طبیعی در قاب‌های خود استفاده کرده است. در ادامه می‌توانید تصاویر این قاب‌ها را مشاهده کرده و نظر خود را با ما در میان قرار دهید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. خیلی قشنگن.. تو ایرانم هست؟

  2. با با دمشون گرم :Who-s-the-man: :Who-s-the-man: :Who-s-the-man: