تفاوت آیفون SE با آیفون 5S

تماشا کنید: تفاوت آیفون SE با آیفون ۵S در یک گزارش جالب خیابانی

به تازگی جیمی کیمل(Jimmy Kimmel) یک گزارش جدید از واکنش مردم هنگام مواجه شدن با محصول جدید کمپانی اپل یعنی آیفون اس ای (iPhone SE) تهیه کرده است و از مردم خواسته تا تفاوت آیفون SE با آیفون ۵S را بازگو کنند. در این گزارش اتفاقات جالب و خنده داری رخ داد که بهتر است خودتان ببینید.

جیمی کیمل(Jimmy Kimmel) و همکارانش در ماجرای قبلی خود، مردم  را با یک ساعت ۲۰ دلاری کاسیو (Casio) مورد آزمایش قرار دادند و با کمی تغییرات آن ساعت را اپل واچ (Apple Watch) جا زدند. جالب اینجاست که بعضی از مردم این فرق را متوجه نشدند و از دیدن این ساعت خوشحال هم شدند. بعد از اینکه اپل (apple) در مراسم بهاره خود گوشی هوشمند آیفون اس ای ( iPhone SE ) را معرفی نمود، یک ایده دیگر در ذهن این گروه انداخت و جیمی کیمل(Jimmy Kimmel) و همکارانش تصمیم گرفتتند که این‌بار با یک ماجرای تازه راهی ضبط گزارش خیابانی از مردم شوند. گزارش جدید از این قرار است که شرایطی را برای مردم به وجود بیاورند که معلوم شود آیا کاربران می توانند فرق بین دو مدل ۴ اینچی کمپانی اپل را تشخیص دهند یا نه!

این گروه با داشتن دو گوشی، برای گرفتن گزارش و اجرای نقشه خود، راهی خیابان‌ها شدند و در طی گزارش از کل کسانی که مورد سوال قرار گرفتند، فقط تعداد کمی توانستند تفاوت آیفون SE با آیفون ۵S را تشخیص دهند.

به جز اختلافات جزئی، دو گوشی ۴ اینچی ظاهرا خیلی به هم دیگر شبیه هستند، هر کسی به صورت اتفاقی با هر یک از این دو گوشی روبرو شود و گوشی جدید اپل را هم از نزدیک ندیده باشد، ممکن است درتشخیص گوشی اشتباه کند. اولین نفری که شکار این تیم شد، با گذاشتن آیفون ۵ اس (iPhone 5s) در دستش و دادن همان گوشی در دست دیگرش یک لبخند بر لبانش جاری شد و با گفتن کلمه “Nice” به اختلاف وزن دو گجت اشاره کرد.

یک نفر دیگر گفت که مدل جدید کوچکتر است، نفر بعدی از صفحه نمایش بهتر گوشی جدید نام برد. در این میان یک خانوم که کمی گیج شده بود، سعی می کرد که بگوید در موبایل هوشمند جدید عمر باتری ارتقاء یافته‌است. چگونه ایشان توانستند در کسری از ثانیه به همچین نکته‌ای پی ببرند؟ و یک فرد جدید هم از وجود دکمه های جدید در آیفون SE پرده برداشت.

باید متذکر شویم که جیمی کیمل(Jimmy Kimmel) و همکاراش خواستند با یک گزارش طنزگونه به ما یاداوری کنند که چگونه ممکن است کاربران تحت تاثیر نام اپل قرار گیرند و با اینکه واقعیت از نظر خودشان هم یک چیز دیگر است، ولی با دیدن برند اپل فکر کنند هر چیزی که هست باید خوب باشد.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم که این گزارش را تماشا کنید:

اگر از شما در مورد تفاوت آیفون SE با آیفون ۵S می پرسیدند چه پاسخی می دادید ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. مرسی، جالب بود.
    کاش فیلم ساعت ۲۰ دلاری رو هم گذاشته بودید.