تماشا کنید: نیتن دریک محدودیت های خود را در جدیدترین تریلر CGI عنوان Uncharted 4: A Thief’s End به چالش می‌کشد

با وجود چندین تاخیر متوالی، گیمرها می‌توانند تا یک ماه و نیم دیگر آخرین فصل از ماجراجویی‌های ایندیانا جونز بازی‌های رایانه‌ای یعنی نیتن دریک (Nathan Drake) را در عنوان بسیار مورد انتظار Uncharted 4: A Thief’s End تجربه کرده و افرادی که در حال حاضر می‌خواهند نظری اجمالی به داستان نسخه‌ی چهارم بیاندازند، می‌توانند به تماشای جدیدترین تریلر بسیار زیبای CGI بازی بپردازند.

شرکت سونی که وظیفه انتشار بازی را بر عهده دارد امروز یک تریلر CGI جدید از Uncharted 4: A Thief’s End منتشر کرده که قرار است اوایل هفته جاری همراه با فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice در سینماها به نمایش در بیاید. در حالی که این تریلر برای مشاهده همگان از طریق سرویس اشتراک گذاری یوتیوب در دسترس است؛ می توانیم در این تریلر CGI ببینیم که چگونه قرار است آخرین فصل از سری Uncharted نیتن دریک قهرمان داستان را در محدودیت‌های فیزیکی، ذهنی و احساسی مورد آزمایش قرار دهد.

Uncharted 4: A Thief’s End در دهمین روز ماه مه (مصادف با ۲۱ اردیبهشت) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در حال حاضر می توانید به مشاهده جدیدترین تریلر CGI بازی بپردازید:


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*