فیلم بتمن علیه سوپرمن

فیلم بتمن علیه سوپرمن ، تنها در سه روز ۱۷۰ میلیون دلار فروخت

فیلم بتمن علیه سوپرمن : طلوع عدالت ، کار جدید برادران وارنر است که بر اساس شخصیت‌های کمیک‌های محبوب DC بتمن و سوپرمن ساخته شده است. این فیلم توانسته در سه روز نخست اکران خودش ۱۷۰ میلیون فروش را در ایالات متحده رقم بزند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

به نظر می‌رسد طرفداران هیچ توجهی به انتقاد‌های بیشماری که منتقدین سینما روانه ” فیلم بتمن علیه سوپرمن : طلوع عدالت ” کرده بودند هیچ توجهی نداشتند. چرا که در حال حاضر این فیلم توانسته چندین رکورد را شکسته و به یپشروی در باکس آفیس ادامه دهد. با ۱۷۰.۱ میلیون دلار فروش در طول یک هفته، فیلم بتمن علیه سوپرمن توانسته است ششمین فیلم پرفروش تاریخ باکس آفیس باشد.

البته این آمار فروش تنها در ایالات متحده رقم خورده است. اگر بخواهیم به فروش جهانی آن اشاره کنیم رقم قابل توجه بیش از ۴۲۰ میلیون دلار به دست آمده است.

برادران وارنر برای تولید این فیلم بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری را اختصاص داده بودند. حال به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد تا همچنان با فیلم جدید خود به رکورد شکنی ادامه داده و سود قابل توجهی را به جیب بزند.

بررسی‌های آنلاینی که از سوی منتقدین سینما و بینندگان این فیلم انجام گرفته است کاملاً نقطه مقابل هم هستند. این فیلم خیلی به مذاق منتقدین خوش نیامده است اما از سویی دیگر بینندگانی که با رفتن به سینما فیلم طلوع عدالت را مشاهده کرده اند، اظهارات جالبی را در ارتباط با آن داشته اند و مورد علاقه آنها واقع شده است.

فیلم بتمن علیه سوپرمن

فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice توسط زک اسنایدر کارگردانی شده است و در آن بازیگران مطرحی نظیر بن افلک (بتمن)، هنری کاویل (سوپرمن)، گل گادوت، جیسون موموا و… به ایفای نقش پرداخته اند. همانطور که اعلام شد برادران وارنر برای تولید این فیلم هزینه ۲۵۰ میلیون دلاری را انجام داده اند که البته هزینه‌ای حدود ۱۵۰ دلار را نیز تنها برای تبلیغات آن در نظر گرفته اند.

برخی منتقدین بر این باورند که محبوبیت این فیلم به دلیل وجود کاراکتر‌های کمیک‌های محبوب DC است. اما بسیاری از آنها بر این باورند برادران وارنر با هزینه مبلغ بسیار زیاد، به هر طریقی که شده قصد دارند این فیلم را به محبوبیت برسانند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. در حسرت دیدن این فیلما تو سینمای ایران :Sad:

    • سینما پردیس قلهک هر از گاهی فیلم های معروف رو میذاره اگر تهران هستید میتونید تشریف ببرید اونجا برای تماشای فیلم های معروف
      به عنوان مثال پنجشنبه ۱۲ فروردین فیلم استاروارز رو میخواد اکران کنه