PlayStation VR

مجموعه کامل PlayStation VR را هم اکنون پیش‌خرید کنید

بنا بر گزارش شرکت سونی، اگر ازجمله کسانی که مایل به انجام اولین دستگاه‌های PlayStation VR هستید هم‌اکنون می‌توانید اقدام به پیش‌خرید این هدست مجازی در ایالات‌متحده کنید.

صنعت بازی‌سازی روزبه‌روز در حال پیشرفت است و ما همواره شاهد ورود صنایع دیجیتالی جدید در این دنیای عظیم هستیم. تا چندی پیش بازی‌باز تنها در تخیل خود آن‌هم به‌صورت دست‌وپاشکسته، می‌توانست محیطی را جلوی چشمانش تصور و ترسیم کند که با حقیقت مو نزند؛ اما فراموش نکنید که گنجینه موجود در سر انسان یعنی مغز، بسیار فرار بوده و مداوم در حال خلق ایده‌ای نو و جدید است. در همین راستا شرکت بلندآوازه سونی اقدام به ساخت هدست واقعیت مجازی تحت عنوان PlayStation VR کرده که توانسته توجه بسیاری از رسانه‌ها را به‌سوی خود جذب نماید.

اگر ازجمله کسانی که مایل به انجام اولین دستگاه‌های PlayStation VR هستید هم‌اکنون می‌توانید اقدام به پیش‌خرید این هدست مجازی در ایالات‌متحده کنید.

PlayStation VR هم‌اکنون قابل پیش خرید است

برای پیش‌خرید این هدست مجازی چندین فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شده است که شامل: فروشگاه Best Buy، فروشگاه Gamespot و فروشگاه Walmart می‌شود. شایان به ذکر است که ساکنین ایالات‌متحده نیازی به پرداخت هزینه ارسال پستی کالا نخواهند داشت؛ چراکه فروشگاه‌های نام برده شده ویژگی ارسال رایگان را برای خریداران هدست مجازی Playstation VR در نظر گرفته‌اند.

البته ناگفته نماند که به نظر می‌رسد فروشگاه شناخته شده Amazon راهی برای ارسال این کالا به خارج از ایالات‌متحده در مقابل خریداران قرار داده است تا علاوه بر اهالی ساکن در ایالات‌متحده، مردم سایر کشورها نیز هم‌زمان باعرضه مجموعه کامل Playstation VR از لذت انجام آن بی‌بهره نمانند.

لازم به ذکر است که مجموعه کامل Playstation VR در اکتبر سال میلادی جاری به‌صورت رسمی عرضه می‌شود و محتویات درون بسته شامل: پردازشگر، کابل اتصال، کابل HDMI، کابل USB، هدفون استریو، کابل برق AC، آداپتور AC، دیسک نسخه نمایشی Playstation VR می‌‎شود. اگر از مشتاقان این هدست واقعیت مجازی هستید برای تهیه آن باید مبلغی بالغ‌بر ۴۰۰دلار هزینه کنید.

پس منتظر چه هستید؟ هم‌اکنون اقدام به‌ پیش‌خرید هدست واقعیت مجازی PlayStation VR کنید!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*