گلکسی اس 7 اج زیر 400 تن فشار دستگاه پرس هیدرولیک

تماشا کنید: گلکسی اس 7 اج زیر 400 تن فشار دستگاه پرس هیدرولیک !

هر بار که کمپانی‌های سازنده موبایل‌های هوشمند از پرچمداران جدید خود رونمایی می‌کنند، شاهد آزمایشات و بنچمارکهای متعددی برروی این پرچمداران هستیم. ولی گاهی وقت‌ها آزمایشاتی عجیب و به نسبت جالب هم انجام می‌شوند، مثل انداختن گوشی در نوشابه وغیره. امروز ما یکی از این آزمایشات که تقابل پرچمدار جدید کمپانی سامسونگ(Samsung)، گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 edge) با یک پرس هیدرولیکی است را برایتان آماده کرده‌ایم. خیلی می‌‌تواند جالب باشد مگه نه؟پس با ما همراه باشید.

اگر بخواهیم روراست باشیم، گاهی وقت‌ها دیدن اینکه بعضی از افراد دارند با ماشین‌آلات سنگین به جان گجت‌های معروف افتاده‌اند، کمی لذت بخش است. برای بار دوم قرار است که شاهد از بین بردن یک گجت دیگر توسط دستگاه پرس هیدرولیکی باشیم. قبلا شاهد تبدیل شدن نوکیا 3310 به یک تکه پلاستیک بی مصرف توسط این هیولا بوده‌ایم ولی اینگونه سرگرمی‌ها هنوز به پایان نرسیده است و امروز قرار است که خون پرچمدار جدید کمپانی سامسونگ(Samsung) یعنی گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 edge) به دست این پرس ریخته شود.

این ویدیوی جدید Slickwraps ، نسبت به ویدیوی قتل نوکیا 3310 کمی جالبتر ساخته شده است.لقب این کلیپ “مرگ یک کهکشان” است. در این ویدیو یک موبایل هوشمند گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 edge) ، زیر فشار دستگاه پرس هیدرولیکی که می تواند نیرویی بسیار قوی معادل 4900 تن بر متر مربع را وارد کند، نابود می‌شود.

این فشار بسیار بالایی است و انتظار هم نداریم که گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 edge) بتواند این فشار را تحمل کند.

از شما دعوت می‌کنیم که تقابل ناعادلانه گلکسی اس 7 اج و پرس هیدرولیکی را ببینید:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. بدبخت خونش در اومد :Cry-Out: