انفجار ال‌جی اپتیموس اف ۶

انفجار ال‌جی اپتیموس اف ۶ در جیب یک کاربر آمریکایی !

یکی از دردسرهایی که گاهی برای کمپانی‌های بزرگ پیش می‌آید، به وجود آمدن مشکلات عجیب برای دیوایس‌های قدیمی آن‌هاست. آتش‌سوزی یکی از این دردسرهاست و این بار هم قرعه به نام ال‌جی افتاده است و انفجار ال‌جی اپتیموس اف ۶ در جیب یک کاربر آمریکایی اکنون خبر ساز شده است.

محمد ستار (Muhammad Sattar) کاربر ۵۲ ساله‌ای است که این مشکل برای او رخ داده است. او که دارای دو فرزند است، به خاطر منفجر شدن و آتش‌سوزی اپتیموس اف ۶ ( Optimus F6‏ ) ساخت ال‌جی، از این کمپانی شکایت کرده است! در زمان بروز حادثه، اسمارت‌فون محمد داخل جیب جلوی شلوار او بوده است و به دلیل آتش‌سوزی، چندین سوختگی درجه ۲ و درجه ۳ بر روی دست‌ها و پای راست او ایجاد شده است.

آن‌طور که محمد ستار می‌گوید، اپتیموس اف ۶ او هیچ مشکلی نداشته است و ماه‌ها بوده که او بدون مشکل از آن استفاده می‌کرده است. در این پرونده و آن‌طور که وکیل او لاورنس گلدهرش (Lawrence Gold­hirsch) مدعی شده است، این اتفاق به طور ناگهانی رخ داده است:

“موکل من (محمد ستار) بدون انجام هیچ کار غیر عادی و عجیبی نشسته بوده و درحال انجام وظایف کاری‌اش بوده است که ناگهان تلفن همراهش منفجر شده است. بدون هیچ علامتی و به طور کاملا ناگهانی.”

بعد از این حادثه محمد را بلافاصله به مرکز درمانی ویل کرنل (Weill Cornell) منتقل می‌کنند و او در بخش سوانح سوختگی بیمارستان بستری می‌شود.

انفجار ال‌جی اپتیموس اف ۶

گفتنی است که محمد ستار در بخش فناوری اطلاعات یک موسسه‌ی سرمایه‌گذاری در شهر منهتن کار می‌کند و بدلیل این سانحه، حداقل یک ماه قادر به رفتن به محل کار خود نخواهد بود. شکایت او در دادگاه فدرال شهر بروکلین انجام شده است و درحال بررسی است. ال‌جی هنوز در رابطه با این حادثه که مسبب آن محصول تولیدی سال ۲۰۱۳ میلادی این کمپانی بوده است، هیچ واکنش رسمی یا اظهار نظری را انجام نداده است.انفجار ال‌جی اپتیموس اف ۶

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*