آشنایی با 5تلفن همراه هوشمند و ارزان+گالری عکس

 

 

گوشی های تلفن همراه به طور معمول دارای قیمت بسیار بالایی هستند و از دسترسی بسیاری از افراد خارج هستند. اما تعدادی از شرکتهای سازنده اقدام به ساخت تلفن های همراه هوشمند ارزان قیمت کرده اند.
به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، ورود تلفن های هوشمند به بازار تلفن های همراه در جهان یک انقلاب واقعی در این صنعت به حساب میاید و باعث شده است تا تلفن های همراه با این خصایص هر چه بیشتر در بازار طرفدار پیدا کنند. اما نکته مهم در مورد این وسایل قیمت آنها است که تا حدودی بالا بوده و باعث شده است تا هر کسی نتواند این گونه از تلفن های همراه را خریداری کند

ورود تلفن های هوشمند به بازار تلفن های همراه در جهان یک انقلاب واقعی در این صنعت به حساب میاید و باعث شده است تا تلفن های همراه با این خصایص هر چه بیشتر در بازار طرفدار پیدا کنند. اما نکته مهم در مورد این وسایل قیمت آنها است که تا حدودی بالا بوده و باعث شده است تا هر کسی نتواند این گونه از تلفن های همراه را خریداری کند.

این مسئله باعث شده است تا شرکت های سازنده تلفن همراه در جهان به سمت تولید گوشی های تلفن همراه هوشمند با قیمت کم بروند. در این مطلب قصد داریم تا شما را 5 تلفن همراه هوشمند با بهایی کمتر از 100 دلار در بازار جهانی آشنا کنیم.

نوکیا Lumia 710
شرکت نوکیا در اقدامی جالب توجه سری " Lumia 710 " را با قیمتی در حدود 50 دلار در بازار ایالات متحده به بازار عرضه کرده است. این گوشی تلفن همراه اولین تلفن همراه با سیستم عامل ویندوز در بازار آمریکا است و از سیستم ویندوز موبایل 7.5 بهره می برد.کیفیت خوب عکس برداری و قابلیت فیلم برداری با فرمت "HD " با وضوح 720 پیکسل از دیگر مشخصه های این گوشی تلفن همراه است.

سامسونگ Exhibit II 4G
شرکت سامسونگ نیز برای عقب نماندن در این رقابت یک مدل تلفن همراه هوشمند تحت سیستم عامل اندروید با یک دوربین در بخش جلوی گوشی به همراه یک دوربین 3 مگاپیکسل ، صفحه نمایشی 3.7 اینچی و سیستم جی پی اس به بازار عرضه شده است. صفحه نمایشی این گوشی توانایی شناسایی و ترکیب و در عین حال تفکیک 16 میلیون رنگ را نیز دارد. این تلفن همراه با قیمت 50 دلار به بازار جهانی عرضه شده است.

Pantech Burst

این تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید از یک ترکیب رنگ زیبای قرمز و تیتانیومی استفاده می کند که نمای زیبایی را به آن بخشیده است. این تلفن همراه 50 دلاری دارای یک صفحه نمایش 4 اینچی، یک پردازنده 1.5 گیگا هرتزی و همچنین یک دوربین 5 مگاپیکسلی است. این گوشی تلفن همراه از توانایی مناسبی برای جستجو در شبکه اینترنت نیز برخوردار است.


سامسونگ Focus Flash
یک تلفن همراه دیگر با قیمتی در حدود 50 دلار از شرکت سامسونگ که می تواند خریداران زیادی را به خود جذب کند. این تلفن همراه با یک صفحه نمایشی 3.7 اینچی به همراه یک پردازنده 1.4 گیگاهرتزی به بازار عرضه شده است. این تلفن همراه با سیستم عامل ویندوز موبایل 7.5 و با قیمتی در حدود 50 دلار به بازار عرضه شده است.

Pantech Breakout
این تلفن همراه با یک صفحه نمایش 4 اینچی و با سیستم عامل انروید به بازار عرضه شده است و همچنین قابلیت تفکیک 262 هزار رنگ از یکدیگر را نیز دارد. این گوشی تلفن همراه با قیمتی در حوالی 50 دلار با قابلیت فیلم برداری با کیفیت "HD" و وضوح 720 پیکسل به همراه یک پردازش گر 1 گیگاهرتزی به بازار عرضه شده است.

 

{photo}91/02/15/smartphone{/photo}

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*