آیفون SE در آب جوش

تماشا کنید: آیفون SE در آب جوش !

آیفون SE در آب جوش ! تنها چند روز پس از عرضه‌ی رسمی آیفون SE یکی از کاربران این گوشی، آن را در آب جوشان گذاشته تا تحمل این گوشی را در شرایط سخت بسنجد. با گجت نیوز همراه باشید.

همواره پس از عرضه‌ی یک گوشی هوشمند، کاربران سراسر دنیا با انجام آزمایش‌های عجیب و غریب و گاهی اوقات دلخراش توجه افراد زیادی را به خود جلب می‌کنند. تنها چند روز پس از عرضه‌ی رسمی آیفون SE یکی از خریداران این گوشی هوشمند، آزمایشی دلخراش را بر روی آن انجام داده است.آیفون SE در آب جوش !

این کاربر گوشی iPhone SE را درون آب جوشان قرار می‌د‌هد تا تحمل این گوشی را در دمای بالا محک بزند. در کمال تعجب، این گوشی پس از مدت کوتاهی که درون آب جوشان قرار داده می‌شود، از کار می‌افتد.

طبق گفته‌های این کاربر گوشی iPhone 5c  گوشی دوقلوی آیفون SE ، مدت زمانی حدود ۳۳ ثانیه را در این شرایط تحمل کرده است. اما همانطور که در ویدئو خواهید دید، آیفون SE در مدت زمان بسیار کمتری به طور کامل از کار می‌ایستد. پس از گذشتن چند دقیقه این کاربر گوشی را از درون آب جوشان در آورده و آن را در فریزر می‌گذارد با این امید که گوشی دوباره به کار بیفتد. برخلاف انتظار این گوشی به طور کامل از کار افتاده و حتی روشن هم نمی‌شود. همین کاربر پیش‌تر همین بلا را بر سر آیفون ۶ اس آورده بود. اما آن گوشی حتی پس از چندبار انجام دادن این آزمایش به مانند روز اول و به دور از هرگونه مشکلی به کار خود ادامه می‌داد.

ما ویدئوهای زیادی درباره‌ی آزمایش گوشی‌های آیفون در آب جوشان را دیده‌ایم، که تقریباً همه‌ی آنها از این آزمایش سربلند خارج شده‌اند. اما این‌بار به نظر می‌رسد آیفون SE زیاد هم تاب تحمل شرایط سخت را نداشته باشد. نظر شما در این خصوص چیست؟

در ادامه ویدئوی مربوط به این آزمایش را تماشا کنید :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. گوشی اپل خوبه ولی به سامسونگ و سونی نمی رسه و بهترین گوشی های جهان هستند

  2. به نظرم خود شخص رو بندازن تو آب جوش تا بفهمه با آب و سیب گاز زده به تنهایی مربا درست نمیشه، باید شکر هم اضافه کنه.
    د آخه مومن تا الان ۴تا آیفون رو جوشوندی که چی بشه؟!؟ حداقل تست ضربه، خمش یا چیزی انجام بده که کاربردی تره. اونی که قراره آیفونش بیوفته تو آب جوش باس بره j100 دستش بگیره.