جورج هاتز هکر معروف به دنبال تکنولوژی اتومبیل‌های خودران

جورج هاتز ، هکر معروف به دنبال تکنولوژی اتومبیل‌های خودران

جورج هاتز معروف به Geohot هکر معروف iPhone و Play Station 3 در حال کار بر روی یک تکنولوژی ارزان قیمت برای اتومبیل‌های خودران است. با گجت نیوز همراه باشید.

جورج هاتز بیش از یک سال است که در حال کار بر روی یک تکنولوژی ارزان قیمت و البته رقابتی برای اتومبیل‌های خودران می‌باشد. او از همان ابتدا توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند. شرکت خودروسازی تسلا که در تولید خودروهای بدون راننده و البته برقی بسیار نام آشناست، بی درنگ متوجه یک رقیب جدی در این زمینه شد. روز گذشته Silicon Valley با شنیدن خبری مبنی بر یک سرمایه گذاری عظیم در استارتاپ جورج هاتز شگفت‌زده شد. اندرسن هرویتز سرمایه‌گذار مشهور با نوشتن یک چک به مبلغ 3.1 میلیون دلار برای جورج هاتز  با فراهم کردن سرمایه‌ی کافی به جورج هاتز کمک کرد تا مهندسان مورد نیاز برای تولید یک محصول رقابتی و قابل استفاده را استخدام کند. اینطور که به نظر می‌رسد این سرمایه‌گذار مشهور از این اقدام خود بسیار مطمئن است و موفقیت جورج هاتز را در این زمینه حتمی می‌داند.

اگر حافظه‌ی خوبی داشته باشید، حتماً نام Geohot را به خاطر خواهید آورد. هکری که با جیلبرک کردن iOS و هک Play Station 3 اسم و رسمی برای خود دست و پا کرد. استارتاپ این هکر مشهور Comma نام دارد، که قصد دارد با ترکیب کردن سنسورها و الگوریتم‌های یادگیری ماشین یک تکنولوژی ارزان قیمت و البته بسیار رقابتی در زمینه‌ی اتوموبیل‌های خودران تولید کند. کمپانی تسلا در واکنش به سرمایه‌گذاری بسیار در این استارتاپ اظهار داشت که ساخت چنین سیستمی که بتوان آن‌ را در جاده‌های واقعی مورد استفاده قرار داد بسیار کار مشکلی است و به این راحتی‌ها نمی‌توان ادعا کرد که این سیستم به درستی کار می‌کند و می‌توان آن را در دنیای واقعی به کار گرفت.

جورج هاتز سابقه‌ی بسیار خوبی در هک کردن محصولات شرکت سونی و اپل دارد و یک سال است که در حال کار بر روی یک تکنولوژی اتومبیل‌های خودران می‌باشد. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا جورج هاتز می‌تواند در این زمینه نیز موفق شود؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*