ال‌جی G5 SE در راه است؛ پاسخ ال‌جی به آیفون SE

ال‌جی G5 SE در راه است؛ پاسخ ال‌جی به آیفون SE

بی‌شک در مورد آیفون SE تاکنون اخبار زیادی شنیده‌اید؛ گوشی که نمونه‌ی بازسازی آیفون ۵s است و از پردازنده‌ی قدرتمندی بهره می‌برد. حال اخباری به‌دستمان رسیده مبنی بر اینکه ال‌جی دار حال ساخت گوشی به نام ال‌جی G5 SE است تا رقیبی قدرتمندی برای گوشی جدید اپل باشد.

برای کمپانی که ادعا می‌کند به محصولات رقیبان خود چندان اهمیتی نمی‌دهد، گویا در مورد آیفون SE کمی سنت‌شکنی کرده است و می‌خواهد گوشی برای رقابت با این موبایل عرضه کند. این موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که مدیرعامل بخش موبایل ال‌جی در سخنانی گفته است که اپل محصولی را با قابلیت‌ها و تکنولوژی قدیمی عرضه کرده است.

آیا ال‌جی G5 SE از تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ بهره می‌برد؟

تمامی این نکته‌ها به کنار، نامی که برای این گوشی انتخاب شده جالب است. کمپانی کره‌ای نام گوشی جدیدی خود را «ال‌جی جی ۵ اس ای» (LG G5 SE) نهاده که تنها شنیدن این نام هر کاربری را به یاد آیفون SE می‌اندازد.

در حقیقت، این نام در اواخر ماه فوریه به گوش رسید، زمانی که آیفون SE تنها یک شایعه بود و اپل ساخته شدن آن را تأیید نکرده بود، اما به‌تازگی اخباری در مورد گوشی با این نام در فضای مجازی منتشر شده و همین موضوع باعث شده تا فکر کنیم کمپانی کره‌ای در حال ساخت گوشی با صفحه‌نمایش کوچک ولی دارای سخت‌افزار قدرتمندی است.

البته باید حق داد که ال‌جی نیز مانند کمپانی‌های دیگر بخواهد اقدام به ساخت یک گوشی با صفحه‌ای کوچک ولی دارای سخت‌افزاری قدرتمند کند زیرا باید مشتری مدار بود و دید که کاربران چه خواسته‌ای دارند. اکثر کاربران در حال حاضر باید گوشی‌هایی با صفحاتی بین ۵.۱ تا ۵.۷ اینچی را انتخاب کنند و وجود داشتن گوشی با صفحه‌ی کوچک در بازار می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کاربرانی باشد که از ابعاد صفحه‌نمایش گوشی‌های حال حاضر راضی نیستند.

نظر شما در مورد این خبر چیست و آیا علاقه به خرید ال‌جی G5 SE را دارید؟ در مورد سخت افزار این گوشی چه فکر می‌کنید؟ آیا از تراشه‌ی قدرتمند اسنپدراگون ۸۲۰ بهره می‌برد؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. بنظرمن گوشی ازچهاروهفت اینچ به پایینتر دیگه فایده نداره…