گوشی گلکسی S7 edge

تماشا کنید: گوشی گلکسی S7 edge بعد از 16 ساعت زیر آب بودن هنوز کار می‌کند

یکی از مهم‌ترین تفاوت هایی که گلکسی اس 7 ( Galaxy S7 ) و گلکسی اس 7 اج ( Galaxy S7 edge ) با پرچمداران گذشته‌ی سری S سامسونگ، یعنی گلکسی اس 6 ( Galaxy S6 ) و گلکسی اس 6 اج ( Galaxy S6 edge ) دارند، استاندارد ضد آب و مقاومت در برابر ضربه‌ی آنهاست. سوال اصلی اینجاست که آیا این استاندارد واقعا در گوشی گلکسی S7 edge و گلکسی S7 رعایت شده است ؟

بنا به گزارش رسمی شرکت کره‌ای سامسونگ، پرچمداران نسل هفتمی Galaxy S، به لطف استاندارد IP68 می‌توانند به مدت 30 دقیقه تا عمق 1.5 متری در زیر آب به کار خود ادامه دهند؛ اما آزمایش‌های اخیر توسط سایت‌های مختلف، نشان‌دهنده‌ی آن است که گلکسی اس 7 و اس 7 اج، بیشتر از این حرف‌ها در زیر آب تحمل می‌کنند.

آنباکس تراپی ( Unbox Thrapy ) طی ویدیویی که منتشر کرد، ثابت نمود که گوشی گلکسی S7 edge سامسونگ تا 16 ساعت و 36 دقیقه در زیر آب مقاومت می‌کند و خرابی آن بعد از شانزده ساعت، به دلیل فشار زیاد آب بر روی این گوشی هوشمند بوده نه نفوذ آب به سخت افزار آن! این شبکه‌ی یوتیوبی، هنوز نمی‌داند که اگر S7 edge را در زیر عمق یک متری آب رها کند چه اتفاقی می‌افتد، اما این را می‌دانیم که فشار مایعات با ارتفاع آن رابطه‌ی مستقیم دارد و همین فشار باعث آسیب دیدن جدی سخت افزار گلکسی اس 7 اج می‌شود. برخلاف وعده‌های دروغین ال‌جی در مورد بدنه‌ی LG G5، اس 7 اج حدود 16 ساعت بیشتر از آنچه سامسونگ در تبلیغات خود نشان داد، در زیر آب تحمل می‌کند. شایان ذکر است که گلکسی اس 7 اج دارای بدنه‌ی مخصوصی نیست و از آلومینیوم معمولی ساخته شده است.

در ادامه، شما را به تماشای این ویدیوی دیدنی دعوت می‌کنم:


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. چه زمانی اندروید 7 نوقا بطور فراگیر عرضه میشه پس