بازگشت از ویندوز 10 موبایل به ویندوزفون 8.1

تمامی کاربران قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸.۱ خواهند بود

یکی از مهندسین تیم ویندوز اینسایدر در توییتی اعلام کرده که تمامی کابران قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸.۱ خواهند بود. درواقع این قضیه را می‌توان حرکتی مثبت از سوی مایکروسافت در جذب بیشتر مخاطبینش دانست. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

ویندوز ۱۰ موبایل ماه گذشته شاهد یک بروزرسانی بود که بر اساس آن تمامی کاربران ناراضی قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸.۱ خواهند بود. بنابر این اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که چندان از نصب ویندوز ۱۰ موبایل بر روی گوشیتان رضایت ندارید، همین حالا می‌توانید به نسخه قبلی سیستم عامل موبایلی مایکروسافت بازگردید.

ازگشت از ویندوز 10 موبایل به ویندوزفون 8.1

در حال حاضر آخرین سیستم عامل موبایلی مایکروسافت در دسترس بسیاری از کاربران نیست و مایکروسافت نیز این خبر را تأیید کرده که قصد ندارد گوشی‌های جدیدی را به لیست پشتیبانی کنندگان ویندوز ۱۰ موبایل اضافه کند. مگر آنکه شما خوش شانس بوده باشید تا بتوانید ویندوز ۱۰ را از طریق یک فایل OTA بر روی گوشیتان نصب کرده باشید. بدون شک ویندوز ۱۰ موبایل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. مایکروسافت نیز طی مراسم بیلد ۲۰۱۶ این نکته را گفته است که در سال جاری برنامه‌های زیادی برای کاربران این سیستم عامل خواهد داشت.

اما ممکن است در این بین بسیاری از افراد رضایت کافی را از ویندوز ۱۰ موبایل نداشته باشند. به همین دلیل یکی از مهندسین تیم ویندوز اینسایدر در یک توییت به این نکته اشاره کرده که تمامی کاربران قادر به بازگشت از ویندوز ۱۰ موبایل به ویندوزفون ۸.۱ خواهند بود. این بدان معناست که مایکروسافت دست از یک دندگی خودش جهت استفاده تمامی کاربران از تازه ترین سیستم عاملش برداشته است. همواره مایکروسافت به این متهم است که کاربرانش را مجبور به استفاده از سیستم عامل جدیش می‌کند. چنین حرکتی می‌تواند به کمپانی مایکروسافت کمک کند تا بتواند قشر بیشتری از مردم را به سمت خودش بکشاند.

لازم به ذکر است کاربران گوشی‌های ویندوزی می‌توانند از طریق ابزار Device Recovery سیستم عامل گوشی خود را از ویندوز ۱۰ به ویندوزفون ۸.۱ فلش کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. با سلام آقای انبار من لومیا۵۴۰ دارم و از وقتی به ویندوز ۱۰ ارتقا دادم دیگه دوربین اصلی باز میشه نه دوربین سلفی حتی تو نرم افزار هایی مثل اسکایپ هم ویندوز دیگه دوربین رو نمیشناسه لطفا کمکم کنید چون خیلی به دوربین نیاز دارم