ویدیوی تکان دهنده اثبات وجود خداوند توسط آلبرت انیشتین

در این ویدیو که بازسازی رویدادی واقعی از یکی از سخنان دانشمند و فیزیکدان بزرگ آلبرت انشتین است شما مشاهد می کنید که چگونه این دانشمند بزرک به زبانی بسیار ساده و منطقی در جواب استاد خود که که می گوید :

“من به شما ثابت می کنم اگر خدا وجود داشته باشد پس او شیطان است”

حرف او را رد کرده و جوابی بسیار زیبا و منطقی به او می دهد.
پیشنهاد می کنم این ویدیو را از دست ندهید و در همین پست نظرات خود را در این باره اعلام فرمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. جالبه، انیشتین پانتیست رو خداباور کردین؟ از اون جالب تر شیعه هم شده؟ از کی تا حالا؟ خجالت نکشین برین بگین، هاوکینگ، ادیسون، نیلز بور، بیل گیتس، گراهام بل، زیگموند فروید، آلن تورینگ، آلفرد نوبل و…. هم شیعه شدن.

 2. با عرض سلام
  هنوز شیعه شدن اینشتین به واسطه نامه نگاری باایت الله بروجردی(اعلی الله مقامه)اثبات نشده است زمانی اثبات می شود که نامه اصل دیده شود و انکه چندین نفر از علما و فضلا در ان زمان ان را تایید کرده باشند. و گرنه به خودی نامه حاضر، شیعه شدن اینشتین اثبات نمی شود و انکه در این نامه چیزهایی ذکر شده است که نمی توان به ان اطمینان پیدا کرد.و همچنین با نظر احسان مخالف هستم.

 3. من نمیدونم چرا انقد انیشتینو دوس دارم مخصوصا از وقتی که فهمیدم مسلمون شده قبل مرگش

  • تابه حال اثبات نشده که انیشتین مسلمان شده با اینکه دین اسلام هم از نظهر من و هم از نظر انیشتین برحق و دینی کامل است ولی انیشتین مسلمان نشده
   جایی اثبات نشده که مسلمان شده
   انیشتین فقط طی نامه نگاریش با آیت الله بروجردی و پرسش درمورد پیامبر عظیم شان حضرت محمد در مورد معراج پیامبر به دلایل دین درمورد نسبی بودن زمان اشاره کرد و یاد آور شد دین اسلام برحق است و اشاره کرد نسبیت در دین اسلام هم یه آن اشاره شده است

 4.  

  جالب بود – خدا همیشه یارو یاور همه مان