هکر 13 ساله ایرانی

حکایت نفوذ هکر ۱۳ ساله ایرانی به چند سامانه بزرگ فضای مجازی

مدتی است که ماجرای هکر ۱۳ ساله ایرانی بر سر زبان‌ها افتاده است.این هکر جوان با نفوذ به چند سامانه بزرگ فضای مجازی در واقع دست به کاری زده که شهرت و مجازات را باهم برای خود دست و پا کرده است. برای جزئیات بیش‌تر با گجت نیوز همراه شوید.

رئیس پلیس فتا ناجا از دستگیری هکر ۱۳ ساله ایرانی خبر داد که طی چند روز اخیر جنجال فراوانی را در فضای مجازی ایجاد کرده بود. این هکر جوان موفق به نفوذ در چندین سامانه بزرگ فضای مجازی شده است.

سردار سیدکمال هادیانفر اظهار نمود:

این پسربچه ۱۳ ساله در اقدامات مجرمانه خود دست به هک چند سامانه بزرگ در فضای مجازی زده بود که توسط ماموران پلیس شناسایی شد.

وی همچنین در خصوص انگیزه‌ی این پسر بچه از هک سامانه‌های بزرگ فضای مجازی گفت:

طبق تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که انگیزه این پسربچه به هیچ وجه انگیزه مادی و مالی نبوده و هدف وی از هک این سامانه‌ها تنها قدرت‌نمایی در فضای سایبری بوده است.

با وجود اینکه وی با انجام چنین عملی قوانین را نقض کرده، اما از نظر ما حضور مواردی نظیر هکر ۱۳ ساله ایرانی در کشور امیدی برای آینده‌ی امنیت سایبری ماست، چرا که با پرورش استعدادهای این‌چنینی در راه درست و مطابق ارزش‌های اخلاقی، خدمت بزرگی برای امنیت بخشیدن به فضای سایبری کشور خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

  1. سلام میشه بهم کمک کنین یه درسو قبول شم ترم اخرم

  2. اون وقت من بیس سالمه دارم چروپرت تو تلگرام مینویسم ولی هرکی بوده دمش گرم

    • من درباره اون بچه تحقیق کردم اون این کار را خودش انجام نداده سعید مروی یکی از دوستان اون بچه که لیسانس IT داشته و به اون تو هک کمک کرده من هم هک میکنم اما خودنمایی و دردسر تو ایران نه سرچ کن آخرین هک سازمان انرژی اتمی کره جنوبی که خبرش درز پیدا نکرده را بخون می فهمی هکر واقعی کجاست

  3. داداش اگه این متنو میخونی بدون ما بهت افتخار میکنیم کاش میشد یه چی ازت یاد بگیرم من سطحی بلدم

  4. این یعنی از نوزادی داشته برنامه نویسی کار میکرده؟؟؟؟؟؟؟؟

  5. :Weary: :Pondering: :Delighted: :Delicious: :Happy-Grin:

  6. دمش گرم این تازه اولشه باور کن اگه این پسر ۱۸ سالش بشه چه سایتایی رو که هک نمیکنه <3 :In-Love: :Superman: :THANK-YOU: