فیلم جدید پیکسار

با پایپر، ستاره دوست داشتنی فیلم جدید پیکسار آشنا شوید

همان‌طور که می‌دانید پیکسار (Pixar) در حال ساخت انیمیشن جدیدی است که به‌تازگی تصویری از شخصیت اصلی داستان فیلم جدید پیکسار در فضای مجازی منتشر شده است. پایپر یک پرنده‌ی زیبا و دوست‌داشتنی است که می‌تواند به‌راحتی در قلب تماشاگران فیلم جای گیرد.

شاید بتوان انیمیشن‌هایی که توسط پیکسار ساخته می‌شوند را شاهکار دانست، زیرا هرکدام از جذابیت خاصی برخوردار هستند و کاراکترهایی که در این انیمیشن‌ها استفاده می‌شود نیز از معصومیت و مهربانی خاصی برخوردار هستند و همین امر سبب می‌شود تا کاراکترهایی که توسط پیکسار خلق می‌شوند همیشه در ذهن مخاطبین باقی بمانند.

فیلم جدید پیکسار توسط Alan Barillaro کارگردانی شده است و نام آن نیز پایپر (Piper) خواهد بود. داستان این انیمیشن در مورد یک پرنده‌ی جوان است که به دلیل گرسنگی از لانه‌ی خود بیرون می‌آید تا بتواند غذایی برای خود پیدا کند اما غذای او در زیر شن‌ها قرار دارد و مشکل پرنده‌ی کوچک ما موج‌های بزرگ دریا است.

از سوابق کارگردان این فیلم می‌توان به آثاری مانند داستان اسباب‌بازی‌ها ۲ و WALL-E اشاره کرد که هرکدام از این انیمیشن‌ها را می‌توان در تالار آثار برجسته‌ی ساخته شده توسط پیکسار مشاهده کرد.

این فیلم کوتاه در حقیقت قرار است خردادماه به همراه انیمیشن Finding Dory اکران شود و با توجه به تصاویر کانسپتی که از این فیلم کوتاه منتشر شده می‌توان زیبایی پرنده‌ی کوچک داستان را مشاهده کرد. البته نکته‌ای که وجود دارد این انیمیشن هنوز در دست ساخت است و آنچه در نسخه‌ی نهایی خواهیم دید از این تصویر نیز زیباتر خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*