لباسشویی ال‌جی کنتوم و خانه‌ای ۴۸ طبقه بر روی آن

در اقدامی جالب، کمپانی ال‌جی و برایان برگ توانسته‌اند رکورد حیرت‌آوری را ثبت کنند. برایان برگ بر روی جدیدترین لباسشویی ال‌جی که موتور آن قدرت چرخش ۱۰۰۰ دور در دقیقه را دارد، ظرف ۱۲ ساعت، با کارت‌های بازی، خانه‌ای ۴۸ طبقه ساخته است که به ارتفاع باورنکردنی ۳.۳ متر می‌رسد.

برایان تحصیلات خود را در هاروارد گذرانده و علاقه‌ی او به ساخت سازه‌های کارتی از ۸ سالگی شروع شد. همین علاقه باعث شد تا وی به فکر ثبت یک رکورد جهانی بیفتد و در آخر با همکاری ال‌جی به رویای خود برسد؛ خانه‌ی کارتی که ۴۸ طبق دارد و تنها با استفاده از کارت‌های معمولی که بر روی هم قرار گرفته اند ساخته شده است.

مدیر عامل و رئیس بخش لوزام خانگی برقی ال‌جی و شرکت “Air Soloutions”، آقای جین سئونگ جین در این باره گفته است که:

قلب ما برای هنری که برایان برگ دارد و توانسته در کنار هنرنمایی خود به نمایش ابداعات فنی لوازم خانگی ال‌جی کمک کند، می‌تپد.

ول افزود:

دستگاه‌هایی مانند ماشین لباسشویی دیگر نباید لوازمی پرسروصدا شناخته شوند. ما توانسته‌ایم محصولاتی بسازیم که به آرامی کار می‌کنند و می‌توان از آن‌ها در آشپزخانه استفاده کرد. بهترین روش برای نشان دادن این کار نیز شکستن رکورد خانه سازی با کارت بر روی ماشین لباسشویی ال‌جی بود.

سیستمی که در ماشین لباسشویی کنتوم استفاده شده در حقیقت یک لرزه‌گیر نوین مشابه با سیستم خودرو است. این سیستم از مخزن ثابت بهره برده و به طور محسوسی لرزش و صدای آزاردهنده را از بین می‌برد.

در این محصول دیگر خبری از فنرهای قدیمی که مخزن بیرونی را نگه می‌دارد نیست و ماشین لباسشویی جدید ال‌جی مجهز به سیستم کنتوم یکی از بی‌صداترین موتورهای چرخشی بازار خواهد بود که صدای آن تنها ۶۷ دسیبل معادی یک مکالمه‌ی معمولی است. با کاستن قسمت‌های متحرک، اصطکاک یعنی دلیل اصلی استهلاک در ماشین‌های لباسشویی نیز از بین می‌رود.

تصویر خانه‌ای که بر روی لباسشویی ال‌جی ساخته شده

لباسشویی ال‌جی 11 (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. کارتهای بازی که گفتین خیلی هم معمولی نیستا خخخخخخخخخ

    ولی باحاله

  2. خیلی جالب بود
    لطفا فیلمش رو هم بزارید