به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و اس 7 اج

سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و اس 7 اج را منتشر کرد

درحالی‌که مدت‌زمان زیادی از عرضه دو پرچم‌دار سامسونگ نمی‌گذرد، این کمپانی خبر می‌دهد که در هفته جاری به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و اس 7 اج را منتشر کرده است. این به‌روزرسانی شامل تغییرات کوچکی خواهد بود که به بهبود کلی کارایی دستگاه شما منجر خواهد شد.

سامسونگ در ماه فوریه از دو پرچم‌دار جدید خودش در خانواده گلکسی اس رونمایی کرد و اخیراً توزیع آن به بازارهای جهانی را آغاز کرده است. حال این کمپانی به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و برادر آن را منتشر کرده است. هرچند که این به‌روزرسانی چندان عظیم نخواهد بود اما پس از نصب شاهد بهبود کارایی این دو گوشی خواهید بود.

SamMobile گزارش می‌دهد به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و اس 7 اج به‌تدریج در حال انتشار برای تمامی دارندگان این گوشی هوشمند است که از مهم‌ترین تغییرات آن نیز می‌توان به برطرف شدن اشکالات موجود در تصاویر اشاره کرد.

به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و اس 7 اج منجر به تجربه بهتر استفاده با یک دست خواهد شد

اما دیگر نشانه‌های این به‌روزرسانی خبر از بهبود کارایی مربوط به تجربیات لمس این دستگاه‌ها می‌دهند. این پیشرفت‌ها شامل بخش‌های مرتبط با صفحه‌نمایش قسمت خمیده گلکسی اس 7 اج خواهد بود. بدین ترتیب کارکردن با این گوشی هوشمند تنها با یک دست نیز آسوده‌تر از گذشته خواهد بود.

از دیگر تغییراتی که به‌وسیله به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و برادر خمیده آن ایجاد خواهد شد می‌توان به بهبود ثبات دستگاه و همچنین بهبود کلی عملکرد دستگاه اشاره کرد که درنهایت منجر به تجربه هرچه بهتر این گوشی هوشمند خواهند شد.

اگر از دارندگان این دو گوشی هوشمند هستید با رفتن به بخش تنظیمات می‌توانید بررسی کنید که آیا این به‌روزرسانی در دسترس شما قرار گرفته است یا خیر! سام موبایل گزارش می‌دهد که حجم به‌روزرسانی نرم‌افزاری گلکسی اس 7 و اس 7 اج چیزی حدود 160 مگابایت خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*