Fable Legends

Fable Legends به حالت آفلاین در آمد؛ خداحافظه افسانه

بر طبق گفته استودیو Lionhead در حال حاضر سرور بخش آنلاین بازی Fable Legends به‌صورت کامل و دائمی به حالت آفلاین در آمده است.

در ماه‌های گذشته کمپانی مایکروسافت در طی خبری عجیب از تعطیلی استودیو Lionhead و کنسل شدن مراحل ساخت بازی Fable Legends خبر داد. این در حالی بوده که بازی نام برده شده دارای شناسنامه‌ای معتبر و در بین اکس باکس بازان طرفداران زیادی داشته است.

بخش آنلاین این بازی که Free To Play (رایگان) بوده تا امروز، ۱۳ آوریل جریان داشت ولی پس از اتفاقات رخداده، با انتشار بیانیه‌ای رسما به کار خود پایان داد و به خوابی ابدی فرو رفت. لازم به ذکر بوده اگر در نسخه آزمایشی بازی اقدام به خرید «طلا» کرده بودید، نگران هزینه اعمال شده خود نباشید؛ چرا که گفته شده وجه تمامی سکه‌های خریداری شده به  صورت کامل به شما بازخواهد گشت.

fable-legends

در هفته گذشته اخبار متعددی پیرامون احتمال شروع به کار دوباره استودیو Lionhead به بیرون درز پیدا کرد اما تاکنون هیچ کدام به حقیقت نپیوسته است. بر طبق گفته منبعی آگاه، جلساتی بین مایکروسافت و استودیو Lionhead برگزار گردیده و در مورد اینکه آیا آن‌ها می‌توانند بر روی ادامه Fable Legends کار کنند یا خیر صحبت شده است.

شایان به ذکر است که بازی Fable Legends در سال ۲۰۱۴ به‌صورت رسمی از سوی مایکروسافت معرفی گردید و قرار بود در سال ۲۰۱۶ برای هر دو پلتفرم اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی با سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*