مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را به ایکس باکس 360 اضافه می کند

 


بنا به شایعاتی که در محیط وب منتشر شده است، به زودی کاربران کنسول بازی مایکروسافت قادر خواهند بود با استفاده از Xbox در اینترنت گشت‌وگذار کرده و دستورات خود را به صورت صوتی و همچنین با حرکت دست، به مرورگر خود ارسال کنند.

مایکروسافت در تلاش است در آینده ای نه چندان دور، مرورگر اینترنتی خود را با کنسول بازی Xbox 360 یکپارچه نماید. بدین ترتیب کاربران به کمک قابلیت تشخیص حرکتی و صوتی کنترلر Kinect ، تجربه‌ای منحصر به فرد از وب گردی را تجربه خواهند کرد.
کارشناسان مایکروسافت می‌کوشند تا بیش از پیش کنترلر Kinect را در سایر محصولات این شرکت استفاده کرده و به این طریق کاربری آن‌ها را برای دنیای فن آوری آینده هر چه ساده‌تر نمایند.
برخی از کاربران از اینکه از این پس برای وب‌گردی نیازی به تایپ کردن ندارند، ابراز خوشحالی می‌کنند. با این حال وجود این سیستم آن‌قدرها که باید و شاید حساس نیست و هنوز لازم است تا در برخی موارد استفاده کننده با صدای بلند دستورات خود را اعلام نماید.
با فعال شدن قابلیت مرور وب در درون کنسول بازی مایکروسافت، از این پس کاربران می‌توانند اینترنت را از پای تلویزیون و با استفاده از کینکت خود بکاوند.
البته تاکنون سخنگویان شرکت مایکروسافت به طور رسمی هیچ بیانیه‌ای درباره انتشار این ویژگی برای ایکس‌باکس منتشر نکرده‌اند، اما کارشناسان احتمال قریب به یقین می‌دهند که این شرکت از فرصت نمایشگاه E3 برای اعلام رسمی این خبر و زمان عرضه عمومی آن استفاده نماید.


منبع :CNET

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*