Shadwen

تماشا کنید: بازی Shadwen معرفی شد

بر اساس اعلام استودیو Frozenbyte تیم آن‌ها مشغول کار بر روی عنوان جدیدی به نام Shadwen در سبک اکشن و مخفی‌کاری هستند. پایه اصلی بازی مبنی بر این بوده که خود را پنهان کنید و به‌صورت آشکارا جلوی دشمن ظاهر نشوید. پس اگر از طرفداران سبک مخفی‌کاری هستید، بدون تردید می‌توانید ارتباط فی‌مابینی با این عنوان جذاب برقرار کنید.

ماجرای بازی

همان‌طور که گفته شد در بازی Shadwen همواره باید از چشم نگهبانان مخفی بمانید و اگر خود را نمایان کردید، کشته خواهید شد. Shadwen یک آدمکش بوده که در تلاش برای به قتل رساندن شخص پادشاه است. او در زمان انجام مأموریت با دختری یتیم به نام Lily آشنا می‌شود؛ «لیلی» با قاتل داستان ما در سفری خطرناک و بیم آور همراه می‌شود. حال Shadwen باید تصمیم بگیرد که دختر جوان را با خود در این مسیر پرتلاطم شرکت دهد یا اینکه وی قصد برهم زدن نقشه قتل پادشاه را دارد. سؤال اینجاست که آیا او را بکشد یا نکشد؟

ویژگی‌ها

حرکت آزادانه: شما می‌توانید به‌صورت مخفیانه و دزدکی به اماکنی تاریک رفته و دست به اکتشافات جالب و مهیجی بزنید. محیط عامل مؤثری در پیشبرد بازی و به نفع شما محسوب می‌شوند چراکه قادر خواهید بود از وسایلی همچون طناب برای بالا رفتن از دیوار استفاده کنید و روی پشت‌بام‌های قلمرو پادشاه در بین سایه‌هایی که مانع دیدن شده، مخفی شوید.

زمان شریک جرم شماست: شخصیت Shadwen می‌تواند زمان را نگه دارد. هرگاه اشتباهی مرتکب شدید با استفاده از گزینه‌های خاص زمان را به عقب برگردانید و دست‌کاری‌های لازم را انجام دهید و سپس دوباره اقدام به اجرای عمل خود کنید.

استفاده از فیزیک: همان‌طور که گفته شد بازی‌باز با محیط ارتباط متقابلی برقرار می‌کند. شما می‌توانید طناب خود را به دور اجسام بی اندازید و آن‌ها را جابه‌جا کنید.

ساخت تله: لازم نیست همیشه به‌صورت ناگهانی از پشت به‌سوی نگهبانان حمله کنید؛ چراکه قابلیت ساخت تله درون بازی موجود است. بازی‌باز می‌تواند با ساخت و کارگزاری تله اقدام به فریب مأموران کند و آن‌ها را با دستان خودشان به هلاکت برساند. آیتم‌های زیادی درون بازی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها قادر به ساخت انواع مختلف تله هستید؛ همه‌چیز به هنر شما در ساخت‌وساز بستگی دارد. ازجمله این تله‌ها می‌توان به: تله سم، اسباب‌بازی‌ها و غیره اشاره نمود.

قیمت نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی در زمان انتشار ۱۴.۵۵ دلار اعلام شده است ولی هنوز اطلاعاتی در مورد میزان قیمت نسخه پلی‎‌استیشن ۴ در دسترس نیست؛ بااین‌حال استودیو Frozenbyte در طی پستی اشاره داشته که:

قیمت نسخه نهایی بازی‌ها بر روی پلتفرم‌ها ممکن است تفاوت جزئی و ناچیزی داشته باشد و علل آن نیز سیاست‌های مالی برخی از فروشگاه‌های عرضه کننده بازی Shadwen خواهد بود.

بنا بر گفته استودیو  Frozenbyte بازی Shadwen در ماه مه سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. لازم به ذکر بوده استودیو نام برده شده عنوانی همچون Trine را در کارنامه کاری خود دارا است.

در انتها می‌توانید تریلر چالش‌برانگیز و مهیج منتشر شده از بازی را مشاهده و دانلود کنید.


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. از این سبک بازی ها زیاد خوشم نمیاد … ویژگی‌های جالبی داره بازی : :Worry:

    ممنون بابت خبر