بازی Rainbow Six Siege

بازی Rainbow Six Siege را رایگان تجربه کنید

کمپانی «یوبی‌سافت» قصد دارد شروع هفته مهیجی را برای رایانه‌بازان رقم بزند. بنا بر گفته این کمپانی شما می‌توانید بازی Rainbow Six Siege را رایگان بازی کنید.

بر طبق اعلام کمپانی «یوبی‌سافت» افرادی که تمایل به انجام بازی Rainbow Six Siege بر روی پلتفرم رایانه‌ را دارند، هم‌اکنون می‌توانند با مراجعه به دو شبکه Uplay یا Steam اقدام به دانلود بازی نمایند. زمان اجرای نسخه رایگان از امروز تا یک‌شنبه 17 آوریل برابر با 29 فروردین اعلام شده است.

در کنار آن گزینه‌ منحصربه‌فردی نیز روی میز موجود است. شما اگر از انجام نسخه رایگان بازی لذت بردید و قصد خرید آن را داشتید نیازی به پرداخت مبلغ کامل نیست چراکه 33 درصد تخفیف شامل حال رایانه‌بازان تا 29 فروردین می‌شود.

به‌تازگی نیز به‌روزرسانی برای Rainbow Six: Siege منتشر شد که در آن به رفع مشکلات گزارش شده، ایجاد تعادل در بالانس و بهبود رتبه‌بندی پرداخته شده بود.

پس منتظر چه هستید؟ اگر برنامه Steam بر روی سیستم شما نصب است تنها کافی بوده بر روی این لینک کلیک کنید و به نصب بازی بپردازید.

لازم به ذکر بوده که بازی Rainbow Six Siege در 1 دسامبر سال 2015 برای پلتفرم‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شد. بازی فاقد حالت داستانی و دارای حالت آنلاین است. بازی‌بازان می‌تواند در قالب دو گروه چند نفره به رقابت با یکدیگر بپردازند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*