موبایل ال‌جی G5 SE

عرضه موبایل ال‌جی G5 SE در ایران تایید شد + اطلاعات داغ

موبایل ال‌جی G5 SE که رقیب آیفون چهار اینچی یعنی SE است امروز توسط نمایندگی شرکت ال‌جی در کشور ایران تایید شد. گزارشگر گجت نیوز برای گرفتن اطلاعات بیشتر به سراغ یکی از نمایندگان شرکت ال‌جی در ایران رفته است و اطلاعات داغ و اختصاصی برای شما دارد.

ال‌جی جی ۵ دارای یک نسخه ضعیف‌ شده با نام موبایل ال‌جی G5 SE هست. این گوشی که رقیبی برای آیفون چهار اینجی است حال در ایران تایید شده و به‌زودی شاهد عرضه این موبایل هوشمند در کشورمان خواهیم بود. ال‌جی G5 SE دارای شباهات زیادی در بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به ال‌جی جی ۴ پرچم‌دار سال ۲۰۱۵ شرکت ال‌جی است. گزارشگر گجت نیوز برای گرفتن اطلاعات مهمی درباره این اسمارت فون بحث‌برانگیز به سراغ یکی از نمایندگی‌های شرکت‌ ال‌جی در شهر تهران رفته است.

آیا این موبایل با نام SE عرضه خواهد شد؟

موبایل هوشمند ال‌جی جی ۵ دارای یک نسخه خاص است که به انگلیسی Spicial Edition یا به طور مخفف SE نامیده خواهد شد. این گوشی هوشمند با نام G5 SE توسط شرکت ال‌جی ساخته شده است و به‌زودی در بازارهای کشور‌های مقصد با همین نام عرضه و بفروش خواهد رسید.

آیا موبایل ال‌جی G5 SE در ایران عرضه خواهد شد؟

موبایل ال‌جی جی ۵ SE مطمئنا به ایران خواهد آمد چراکه سخت‌افزار و امکانات این موبایل برای ایرانیان بسیار قابل قبول و ارزشمند است.این در حالی است که G5 SE در برخی از کشور‌ها چون ایران و شیلی عرضه خواهد شد و مطمئنا به دلیل ضعیف‌تر بودن و مناسب بودن قیمت آن نسبت به G5 دارای فروش بالایی خواهد بود.

موبایل ال‌جی G5 SE در چه زمانی وارد ایران خواهد شد؟

اکثر موبایل‌های شرکت ال‌جی در ایران رونمایی رسمی و معرفی می‌شوند که به معنای ورود قانونی این موبایل‌ها است و نیاز به ورود غیررسمی (قاچاق) این محصولات نیست.گوشی هوشمند SE از سری G5 شرکت ال‌جی در اواخر اردیبهشت‌ماه وارد ایران می‌شود و بالا فاصله فروش این موبایل در برند‌شاپ‌های شرکت ال‌جی در سراسر کشور ایران آغاز خواهد شد.

قیمت ال‌جی G5 SE چگونه خواهد بود؟

جواب دادن به این سوال بسیار سخت است اما با توجه به اطلاعات به دست آمده از طریق مسئولین شرکت ال‌جی در ایران پیش‌بینی می‌شود این موبایل ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان از ال‌جی G5 ارزان‌تر باشد.قیمت ال‌جی جی ۵ در ایران حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ تا ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است و قیمت ال‌جی جی ۵ SE با این پیش‌بینی ۱ میلیون ۸۰۰ تا ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان تخمین زده می‌شود.

آیا هدایایی به خریداران تعلق خواهد گرفت؟

هنوز برای پاسخ دادن به این سوال بسیار زود است اما مطمئنا یک قاب یا باتری برای هدیه به خریداران در پکیج‌هایی ارائه خواهد شد.

آیا لوازم جانبی G5 SE موجود خواهد بود؟

مطمئنا بله اما این لوازم جانبی که در فروشگاه‌های ال‌جی بفروش خواهند رسید فقط از برند VOIA خواهند بود و خریداران اگر قصد خرید قاب وکاور هوشمند از برندهای دیگر داشته باشند با کمبود قاب و مدل‌ها نسبت به G5 روبرو خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این گوشی تا اواسط تابستان ۹۵ وارد میشه?یا اصلا قرار بر وارد شدنش نیست چون همین الانش برادر بزرگترش خوب فروش نداشته واگه این با قیمت پایین عرضه بشه کسی دیگه برادر بزرگه رو نمی خره!!!