فروشگاه‌های LeEco

فروشگاه‌های LeEco در هند آغاز به کار خواهند کرد

به‌تازگی مدیر بخش تجارت الکترونیکی هوشمند LeEco در کشور هند طی مصاحبه‌ای اعلام کرده است که به‌زودی شاهد احداث فروشگاه‌های LeEco در این کشور خواهیم بود و قصد داریم تا در مهم‌ترین شهرهای این کشور به مردمان هند خدمت رسانی کنیم.

کمپانی هنگ کنگی LeEco که در گذشته‌ای نزدیک آن را با نام LeTV می‌شناختیم قصد دارد تا فروشگاه‌های فیزیکی خورده فروشی خودش را در کشور هند افتتاح کند. این شرکت با سرمایه گذاری انجمن خارجی هند برای انجام معاملات خرده فروشی محصولات با نام تجاری LeEco به توافقاتی دست یافته و قرار است به‌زودی شاهد راه اندازی فروشگاه‌های LeEco در کشور هند باشیم.

این برند چینی اوایل سال جاری به کشور هند آمد و از دو محصول خود Le 1s و Le Max در این کشور رونمایی کرد. بر اساس گزارش‌ها فروشگاه‌های LeEco کاملاً به محصولات الکترونیکی این برند اختصاص خواهد داشت و در بین ۸ تا ۱۰ شهر این کشور احداث خواهد شد. از اصلی‌ترین این شهر‌ها باید به دهلی نو، مومبای و بنگالورو اشاره کرد که نخستین شعبات فروشگاه‌های LeEco را در آن‌ها مشاهده خواهیم کرد. از محصولات قابل فروش در این مراکز می‌توان به گوشی‌های هوشمند، تلویزیون، هدست‌های واقعیت مجازی، دستگاه‌های بلوتوثی و پاوربانک اشاره کرد.

آتول جاین مدیر بخش تجارت الکترونیکی هوشمند LeEco در کشور هند دراین باره گفته است:

هند یک بازاری کلیدی برای کمپانی ما است و برنامه ریزی‌های قابل توجهی را انجام داده‌ایم تا سرمایه گذاری‌های گسترده‌ای را در این کشور انجام دهیم. ما متعهد می‌شویم که تازه‌ترین تکنولوژی‌های خودمان را با قیمت گذاری عادلانه‌ای به کاربران هندی ارائه کنیم. پس از آن که پاسخ مثبتی از سوی مصرف کنندگان هندی محصولاتمان دریافت کردیم، تصمیم گرفتیم تا حضور خودمان را در این کشور تقویت کرده و با احداث فروشگاه‌های LeEco در کشور هند، بهترین تجربه محصولات الکترونیکی را به کاربران عزیز هندی القا کنیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*