11 عکس زیبا از نقاشی‌های فیل بر روی دیوار در آفریقای جنوبی

فیل‌های دیواری ؛ اثری دیدنی از نقاش خوش ذوق آفریقایی

به‌تازگی یک هنرمند به نام Falko اقدام به کشیدن نقاشی‌های خیابانی بسیار زیبایی در آفریقای جنوبی کرده که ظاهر ناهنجار موجود در محل نقاشی را به یک اثر هنری شگفت‌آور تبدیل کرده است. در ادامه تصاویری از فیل‌های دیواری نقاش خوش ذوق آفریقایی را با هم تماشا خواهیم کرد.

از ۱۳ ماه می تا ۳۱ ماه اکتبر سال گذشته یک هنرمند ساکن شهر کیپ‌تاون با نام هنری Falko یکسری نقاشی‌های بسیار زیبا را در طول سفرش به دور آفریقا کشیده و با خلاقیت تمام آنها را با بافت اطراف آن نقاشی یکی کرده است. او هدف خود را از این کار تغییر درک ارزش‌های موجود ساکنین محلی آن مناطق عنوان کرده است. او نام پروژه‌ی خود را Once Upon A Town (روزی روزگاری یک شهر) گذاشته است. این عکس‌ها توسط عکاسی به نام لوک دانیل (Luke Daniel) گرفته‌شده که کار زیبای او را در ادامه خواهید دید.

این هنرمند به وب‌سایت Red Bull گفت که:

کاری نداره، یکمی نقاشی می‌کنی و بعدش دیگه خونت (جایی که توش زندگی می‌کنی) ناهنجار و زشت نیست.

آن خانه‌ی زشت تبدیل به یک اثر هنری زیبا می‌شود. این کار باعث تغییر نگرش مردم نسبت به خانه‌ها می‌شود.

Falko نام پروژه‌ی خود را روزی روزگاری یک شهر گذاشته است

Falko از سال ۱۹۸۸ به این کار مشغول است. اولین کار او نقاشی بر روی دیوار دبیرستان میتچل پلین (Mitchell’s Plain) در وستریج (Westridge) می‌باشد. آن نقاشی به‌عنوان یک نماد برای پروژه‌ی نقاشی او در آفریقای جنوبی محسوب می‌شود. شاید این سؤال پیش آید که چرا او نقاشی‌های فیل را برای این کار خود انتخاب کرده است. ما نیز پاسخ این سؤال را نمی‌دانیم. این هنرمند نیز پاسخ صریحی به این سؤال نداده، اما شاید شما با نگریستن به نقاشی‌های او به جواب موردنظر خود برسید.

در ادامه تصاویری از فیل‌های دیواری زیبای این هنرمند را مشاهده کنید:

نظر شما در خصوص این نقاشی‌های زیبا چیست؟ دیدگاه ارزشمند خود را در قسمت نظرات با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*