گوشی ال جی G7 در موعد مقرر معرفی خواهد شد | گجت نیوز
آخرین مطالب
28
امروز
گوشی ال جی G7

گوشی ال جی G7 در موعد مقرر معرفی خواهد شد

گوشی ال جی G7 یکی از پرچمداران مورد انتظار در سال 2018 است. در حالی که تاریخ رونمایی ال جی جی 7 در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، یکی از سخنگویان این شرکت اعلامیه‌ای در این رابطه منتشر کرد. آیا پرچمدار سال 2018 ال جی در نمایشگاه MWC معرفی خواهد شد؟

برخلاف پرچمدار سامسونگ که از طراحی و مشخصات فنی گرفته تا قابلیت‌های منحصربه‌فرد آن، دیگر هیچ چیزی مخفی باقی نمانده است، اطلاعات آن‌چنان دقیقی درباره گوشی ال جی G7 در دسترس نیست. اما ال جی به تازگی دو موضوع را درباره پرچمدار جدید خود به طور واضح مشخص کرده است؛ رونمایی ال جی جی 7 با تاخیر مواجه نشده و قرار نیست سبک طراحی آن مجددا مورد ارزیابی قرار بگیرد.

طبق گفته‌های یکی از سخنگویان شرکت، همه چیز طبق برنامه در حال پیش رفتن است، اما مشکل اینجاست که این برنامه در اختیار ال جی بوده و برای ما مشخص نیست! به عبارت دیگر، ال جی از مدت‌ها قبل برنامه‌ای هدفمند برای توسعه و رونمایی گوشی ال جی G7 در نظر گرفته و اکنون اعلام می‌کند تا امروز، همه چیز طبق همین برنامه پیش رفته است. اما جزییات آن برای دیگران نامعلوم است.

گوشی ال جی G7

گوشی ال جی G7 به احتمال زیاد در MWC 2018 غایب خواهد بود

با توجه به همین موضوع زمان رونمایی گوشی برای ما همچنان مشخص نیست. ال جی تصمیم دارد پرچمدار جدیدش را در زمانی مناسب معرفی کند، اما این جمله نیز برای دیگران نامفهوم تلقی می‌شود! با توجه به آن نمی‌توان به معرفی و یا عدم معرفی گوشی ال جی G7 در نمایشگاه MWC 2018 پی برد، اما از آنجایی که تا برگزاری کنگره جهانی موبایل تنها یک ماه باقی مانده، رونمایی پرچمدار جدید در رویدادی جداگانه بعد از اتمام آن محتمل‌تر است، چرا که شرکت هنوز به طور دقیق تصمیم نهایی را برای تاریخ معرفی نگرفته است.

رییس بخش موبایل ال جی به تازگی تغییر کرد، به این امید که بخش موبایل شرکت همانند دیگر قسمت‌های ال جی الکترونیکس به سوددهی برسد و دیگر با ضرردهی، تلاش‌های مفید دیگر قسمت‌ها را نابود نکند. دو استراتژی مهم مدیر عامل جدید، رونمایی پرچمداران در رویدادهایی جداگانه از دیگر برندها و معرفی یک محصول جدید تنها در صورت نیاز است. این موضوع احتمال معرفی شدن گوشی ال جی G7 طی رویدادی متفاوت را بیشتر می‌کند.

۷ دیدگاه

 1. منتطریم تا تغییراتی که ال جی داده تو این گوشی رو ببینم .به نظرم که باز ال جی نمیزاره مشکلی بمونه و همشو رفع میکنه.

  (0)
 2. این گوشی هم مثل سری های k خیلی خوبن .این گوشی با این که هنوز مشخصاتش به صورت کامل مشخص نیست ولی مطمئنا باید منتظر سوپرایزشون باشیم .

  (0)
 3. ولی من بیشتر منتظر گوشی سونی هستم ببینم چه تغیراتی توش داده

  (1)
 4. خب بنظر من اینجوری بهتر دیده میشه تا اینکه هم زمان با پرچم دارای دیگه بیاد و توی اسمو برند اونا گم بشه.

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*