فروش گلکسی اس 9 بیشتر از گلکسی اس 8 خواهد بود | گجت نیوز
آخرین مطالب
24
امروز
فروش گلکسی اس 9

فروش گلکسی اس 9 بیشتر از گلکسی اس 8 خواهد بود

مدیرعامل سامسونگ معتقد است که فروش گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9)‌ به مراتب بیشتر از نسل پیشین آن، گلکسی اس 8 خواهد بود. آیا سامسونگ می‌تواند صاحبان S8 را متقاعد به ارتقا گوشی خود کند؟

سامسونگ هم اکنون صاحب یک غول بزرگ در دنیای گوشی های هوشمند است و هر سال نیز همین روال تکرار می‌شود. این کمپانی کره‌ای انتظار دارد هرسال محصولی که روانه بازار می‌کند حتی بیشتر از قبل نیز فروش داشته باشد. DJ Koh، مدیرعامل سامسونگ موبایل عنوان کرده است که انتظار می‌رود فروش گلکسی اس 9 از نسل پیشین آن یعنی گلکسی اس 8 بیشتر باشد. گلکسی اس 8 که در آوریل (بهار 96) سال 2017 عرضه شده بود حدود 37 میلیون دستگاه فروش را به نام خود ثبت کرده است.

گلکسی اس 9 امسال زودتر از از گلکسی اس 8 عرضه خواهد شد و همانطور که ما قصد داریم از استراتژی‌های بازاریابی مختلفی به منظور افزایش تقاضا استفاده کنیم، من معتقدم که تعداد کلی فروش بهتر خواهد بود – DJ Koh

وی همچنین اضافه کرده است که بازخوردهای اولیه گلکسی اس 9 نسبت به آنچه که انتظار داشته بهتر بوده است. استراتژی بازاریابی سامسونگ برای گلکسی اس 9، آن را به عنوان محصول «تجدیدنظر شده» معرفی کردن است که به طور مستقیم به سیستم دوربین دوگانه جدید همراه با دیافراگم متغیر و قابلیت فیلمبرداری سوپراسلوموشن اشاره می‌کند. در اینجا جالب است که هیچ اشاره‌ای به ایموجی های متحرک جدید سامسونگ به نام AR Emojis نشده است.

فروش گلکسی اس 9

چیزی که شایان ذکر است، این است که گلکسی اس 9 حدود چند هفته زودتر از گلکسی اس 8 معرفی شد. سامسونگ پرچمدار سال 2017 سری گلکسی اس خود را پس از کنگره جهانی موبایل و در یک رویداد جداگانه معرفی کرده بود. بدین ترتیب زمان آغاز فروش گلکسی اس 9 نیز زودتر خواهد بود تا شانس آن را داشته باشد بیشتر از گلکسی اس 8 فروش داشته باشد. مطمئنا استدلالهایی وجود دارد که نشان دهد گلکسی S9 محصولی انقلابی نسبت به S8 نیست، اما برخی از مردم در زمان عرضه S8 نیز عنوان می‌کردند قادر به تشخیص تفاوت دوربین آن نسبت به نسل پیش این گوشی یعنی S7 نیستند.

دوربین می‌تواند باعث افزایش فروش گلکسی اس 9 نسبت به اس 8 شود؟

گلکسی اس 9 واکنش‌های مشابهی را به همراه داشته است، زیرا از نظر ظاهری تفاوت فاحشی را نسبت به نسل پیش خود نداشته است. در واقع ارتقا اصلی آن به قطعات داخل بدنه، دیافراگم دوربین متغیر آن و همچنین جای جدید اسکنر اثر انگشن آن بازمی‌گردد. به همین علت است که سامسونگ ممکن است دچار مشکل متقاعد کردن صاحبان گلکسی اس 8 جهت ارتقا گوشی‌شان شود. آیا شما هم فکر می‌کنید که تقاضا برای خرید گلکسی اس 9 بیش از گلکسی اس 8 است؟ یا بر این باورید که صاحبان گوشی های نسل پیش سامسونگ نیازمند چیز جدیدتری در گوشی خود،‌ حداقل برای یک سال آینده نیستند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

۵ دیدگاه

 1. منم به این جریا معتقد نیستم

  (1)
 2. دوهزار بده آش به همین خیال باشه
  اس 9 داغون ترین گوشی ساله کسی مگه احمق باشه 6 میلیون بده بابتش

  (-2)
 3. با این طرح تکراری فکر نمیکنم بیشتر بفروشه ولی بازم تمام شرکتها سیاست خاص خودشون را دارن حالا چرا این کارو کرد خدا میدونه مثل اپل ۷ که با اپل ۸ فرقی نداشت و کمتر فروخت

  (1)
 4. صددرصد بیشتر خواهد بود…همیشه سامسونگ پیروز مسابقه بوده و هست و هیچ برنامه ریزی ای نمیکنه که توش مشکلی باشه…به راحتی 40 میلیون رو فروخته

  (1)
 5. فروش گلکسی اس 9 صد در صد کمتر از گلکسی اس 8 خواهد بود

  تفاوت خاصی با هم ندارند! چرا باید بیشتر بفروشه؟

  با تشکر

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*