سریال Punisher نتفلیکس

سال ۲۰۱۷ منتظر انتشار سریال Punisher باشید؛ نتفلیکس رسما تایید کرد

نتفلیکس طی ارسال یک توییت به‌صورت رسمی اعلام کرد که تا سال ۲۰۱۷ سریال Punisher را عرضه خواهد کرد. این سریال بر اساس کاراکتر اصلی پانیشر که در فصل دوم سریال Daredevil شاهد آن بودیم ساخته خواهد شد و بازیگر آن نیز جان برنتال خواهد بود.

سریال Punisher با بازی جان برنتال در سال ۲۰۱۷

«جان برنتال» پس از درخشش هرچند کوتاه در سریال مردگان متحرک، به فصل دوم سریال Daredevil اضافه شد و به ایفای نقش یک کاراکتر تحت نام Punisher پرداخت. این شخصیت آن‌قدر نزد مخاطبین به محبوبیت رسید تا نتفلیکس در یک توییت رسمی عبارت «پانیشر بازخواهد گشت» را به کار برد. نتفلیکس همچنین خبر داد که تا سال ۲۰۱۷ به‌صورت مستقل سریال Punisher با بازی جان برنتال را عرضه خواهد کرد.

Entertainment Weekly گزارش می‌دهد که «استیو لایت‌فود» تهیه کننده سریال هانیبال سازنده نهایی سریال Punisher خواهد بود. از سویی دیگر خود جان برنتال برای نقش فرانک کاستل در نظر گرفته شده است.

سریال Punisher نتفلیکس

مارول و نتفلیکس در طول سال گذشته همکاری‌ خوبی را با یکدیگر برقرار کرده‌اند که از ساخت سریال‌های Daredevil و Jessica Jones آغاز شد و هم‌چین سریال‌های Luke Cage، Iron Fist و مینی سریال The Defennders نیز در دست تولید مشترک است.

مارول نشان داده که علاقه زیادی به انتشار آثار خود در سرویس‌های استریمینگ دارد. از موفق‌ترین آثار این شرکت که از طریق نتفلیکس عرضه شده است، باید به Daredevil اشاره کرد. البته آن‌ها صاحب اثرات «مأموران شیلد» و همچنین «مأمور کارتر» نیز هستند که از شبکه ABC پخش شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*