ویدیوهای تبلیغاتی جدید موتورولا برای دروید توربو ۲ را تماشا کنید

تماشا کنید: ویدیوهای تبلیغاتی جدید موتورولا برای دروید توربو ۲

موتورولا سال گذشته نیز همان روند نزولی را در پیش گرفت و تلفن همراه هوشمند مهمی را عرضه نکرد. تمام محصولات سال گذشته درواقع بهبودهای جانبی برای سری‌های موتو جی، موتو ایکس، موتو ای و موتورولا دروید بودند و می‌توان دروید توربو ۲ را بهترین و مهم‌ترین اسمارت‌فون سال ۲۰۱۵ موتورلا نامید.

احتمالا می‌دانید که کمپانی موتورولا سری دروید را به‌صورت اختصاصی برای اپراتور ورایزن در ایالات متحده‌ی آمریکا تولید می‌کند و دروید توربو ۲ (Droid Turbo 2) نیز از این قاعده مستثنا نیست. مدل‌های قبلی سری دروید به خاطر عمر باتری بسیار طولانی‌شان در میان کاربران شناخته شده بودند اما توربو ۲ نه به خاطر باتری، بلکه به خاطر نمایشگر فوق العاده مقاوم‌اش ستایش می‌شود.

این دیوایس که در کشورهای به غیر از آمریکا با نام موتو ایکس فورس (Moto X Force) شناخته می‌شود، یکی از مقاوم‌ترین نمایشگرها و پنل‌های جلو و عقب را در دنیای تلفن‌های همراه هوشمند به خود اختصاص داده است. از آنجا که بخش عظیمی از پنل جلویی اسمارت‌فون‌های امروزی را نمایشگر و شیشه تشکیل می‌دهد، سقوط آن‌ها از ارتفاع، نشستن کاربر بر روی آن‌ها و یا حوادث مشابه می‌تواند به زندگی‌شان پایان دهد.

مسلما هیچ کاربری نمی‌خواهد گجت چند صد دلاری‌اش را به یک تکه شیشه و فلز به درد نخور تبدیل کند؛ پس راه حل چیست؟ راه حل در واقع همان روندی است که موتورولا در ساخت گوشی دروید توربو ۲ به کار گرفته است. نمایشگر، چهارچوب اصلی و قسمت‌های کناری این دیوایس کاملا در برابر برخورد، فشار و خراش مقاوم هستند و خیال کاربرانی که آن‌ را می‌خرند از این بابت آسوده خواهد بود.

ویدیوهای تبلیغاتی جدید موتورولا برای دروید توربو ۲

از آنجا که حدود ۷ ماه از زمان عرضه‌ی این تلفن هوشمند می‌گذرد، موتورولا تصمیم گرفته است تا ویدیوهای تبلیغاتی جدیدی را برای آن منتشر کند تا کاربرانی که آن را از گزینه‌های خریدشان حذف کرده‌اند یا با قابلیت ویژه‌اش آشنا نیستند، بار دیگر با قدرت اسمارت‌فون دروید توربو ۲ آشنا شوند. در ویدیوی اول، این دیوایس به مصاف گلکسی اس ۷ اج رفته است و بعد از سقوط هر دو دیوایس از ارتفاع مشابه، شما تفاوت آسیب رسیدن به این دو محصول را مشاهده خواهید کرد. پس بیایید با هم این ویدیوی جذاب را که با المان‌های انیمیشنی فانتزی ترکیب شده است، مشاهده کنیم:


مشاهده کردید که گلکسی اس ۷ اج بعد از برخورد به سطح زمین تقریبا نابود می‌شود و این محصول موتورولا است که مانند ابرقهرمان‌های مارول از صحنه جان سالم به در می‌برد و جای هیچ صحبتی را باقی نمی‌گذارد. اما مگر می‌شود شما ادعای مقاوم‌ترین دیوایس بازار را داشته باشید و به جنگ محصولات اپل نروید؟! موتورولا هم فکر اینجا را کرده است و یک ویدیوی دیگر را برای رقابت آیفون ۶ اس و دروید توربو ۲ فراهم کرده است که آن را در زیر مشاهده می‌کنید:


در این میدان هم نبرد تقریبا یکسان است و بعد از خورد شدن سوگلی اپل، این محصول زمخت موتورولا است که کاملا سالم مانده است و حتی یک خش برنداشته است! بنابراین می‌توان گفت که در رده‌ی تلفن‌های هوشمند معمولی، تلفن موتورولا دروید توربو ۲ یکی از بهترین گزینه‌های خرید برای کاربرانی است که مدام با دیوایس خود کشتی می‌گیرند و مراقبت کردن از آن را از برنامه‌های خود حذف کرده‌اند!

البته باید بدانید که این دیوایس از آنجا که پسوند دروید را یدک می‌کشد، تنها در ایالات متحده‌ی آمریکا قابل خریداری است و ساکنان دیگر کشورهای جهان می‌توانند آن را از نمایندگی‌های موتورولا با نام موتو ایکس فورس خریداری کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*