حالت ludicrous خودرو تسلا مدل 3

حالت Ludicrous به خودرو تسلا مدل 3 اضافه خواهد شد

خودروهای رده‌بالا تسلا مدل اس به حالت Ludicrous مجهز هستند. این ویژگی منجر به آن می‌شود که شتاب ماشین بسیار بالا رفته و در حد یک خودرو سوپر اسپرت باشد. حال ایلان ماسک اعلام می‌کند که این ویژگی را به‌تمامی خودروهای تسلا مدل 3 نیز اضافه خواهد کرد.

حالت Ludicrous خودرو تسلا مدل 3 منجر به طی مسافت 0 تا 60 مایل در حدود 4 ثانیه خواهد شد

مدت زمان زیادی از معرفی خودرو الکتریکی تسلا مدل 3 نمی‌گذرد. این محصول نخستین خودرو الکتریکی است که به‌صورت انبوه در حال تولید است. اول از هر چیزی شاهد رونمایی از این محصول بودیم. پس از آن مشخص شد که این محصول تا سال 2017 به دست مشتریانش خواهد رسید. حال مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک صحبت‌های تازه‌ای را در حساب توییتر خود منتشر عنوان کرده است. وی عنوان کرده است که مقرون به‌صرفه‌ترین خودرو الکتریکی جهان، تسلا مدل 3 به ویژگی تازه‌ای به نام «حالت Ludicrous» مجهز خواهد شد.

ایلان ماسک معتقد است که خودروهای تسلا به هیچ عنوان ماشین‌های کم سرعتی نیستند. بنابراین تسلا تمام تلاش خودش را خواهد کرد تا حالت Ludicrous را به بهترین شکل ممکن به این محصول اضافه کند. این ویژگی است که موجب می‌شود تا خودرو آخرین سیستم مدل اس مدت زمان 0 تا 60 مایل را در عرض 2.8 ثانیه طی کند. این در واقع رکورد ماشین‌های سوپر اسپرت دنیا است.

در حال حاضر نیز بسیاری از مردم تمایل دارند تا خودروهای 35 هزار دلاری تسلا مدل 3 را خریداری کنند. این تعداد چیزی بیش از 400 هزار سفارش است که به گفته تسلا تا قبل از سال 2017 میلادی به دست مشتریان نخواهد رسید. به دلیل استقبال بی‌نظیر خریداران از این مدل، تسلا تصمیم گرفته تا حالت Ludicrous را به خودروهای تسلا مدل 3 نیز اضافه کند.

یکی از خبرنگاران در حساب توییتر ایلان ماسک از وی سؤال کرده که آیا تسلا مدل 3 به حالت Ludicrous مجهز خواهد شد یا خیر که وی خیلی ساده چنین چیزی را تأیید کرده است. این بدین معنی است که شما با استفاده از این حالت می‌توانید از سرعت 0 تا 60 مایل را در زیر 4 ثانیه طی کنید. هرچند که این آمار غیررسمی است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*