خودرو بی ام و i3

نسخه جدید خودرو بی ام و i3 با محدوده باک و ظرفیت شارژ بیشتر در راه است

بی ام و اعلام کرده است که قصد دارد محدوده حرکتی خودرو الکتریکی-بنزینی بی ام و i3 را افزایش دهد. این خودرو که در دو حالت بنزینی و الکتریکی قابل استفاده است تا پیش از این می‌توانست مسافت 150 مایل را با هر باک و شارژ پر طی کند. این مدل ارتقاء یافته تا سال 2017 میلادی عرضه خواهد شد.

بی ام و (BMW) قصد دارد تا برخی از امکانات خودرو الکتریکی-بنزینی بی ام و i3 خود را ارتقاء دهد. هرچند که محدوده مسافت قابل حرکت یکی از مهم‌ترین فاکتورهای لازم جهت موفقیت یک خودرو الکتریکی است. درست جایی که بی ام دبلیو تمرکز خود را بر روی آن قرار داده است و قرار است در مدل‌های سال 2017 خودرو الکتریکی-بنزینی i3 شاهد حضور یک باتری قدرتمندتر باشیم. این باتری منجر به افزایش چشم‌گیری در طی کردن مسافت به‌وسیله یک‌بار شارژ خواهد شد و آن را از 80 مایل به 114 مایل خواهد رساند.

افزایش 50 درصدی ظرفیت باتری باعث این افزایش محدوده حرکتی خودرو الکتریکی-بنزینی i3 شده است. باتری‌های لیتیوم-یونی مدل i3 بدون آنکه نیازی به محفظه فیزیکی آن باشد، از قدر 22 کیلووات در ساعت به 33 کیلووات در ساعت رسیده است.

این کمپانی همچنین ظرفیت مخزن سوخت موتور بنزینی i3 را افزایش خواهد داد. موتور این محصول یک پیشرانه دو سیلندر 650 سی‌سی بنزینی است. ظرفیت مخزن سوخت این خودرو نیز از 1.9 گالن به 2.4 گالن افزایش خواهد یافت که به همراه افزایش ظرفیت باتری شارژی آن منجر به طی مسافت طولانی‌تری توسط مصرف‌کنندگان خواهد شد.

خودرو بی ام و i3

مدل ارتقاء یافته‌ی خودرو الکتریکی-بنزینی بی ام و i3 قادر است تا مسافتی بیش از 150 مایل را با باک بنزین و شارژ پر طی کند

این خودروساز آلمانی تا بدین لحظه مشخص نکرده که اتومبیل i3 به‌صورت ترکیبی بنزین و الکتریکی قادر به طی چه میزان مسافتی است. مدل‌های فعلی قابل عرضه خودرو i3 قادر هستند تا با یک باک پر بنزین و همچنین شارژ کامل مسافتی در حدود 150 مایل را طی کنند.

طرفداران بی ام و به‌خصوص مصرف‌کنندگان آمریکایی این شرکت بدون شک از عرضه مدل‌های جدیدتر i3 خرسند هستند. چراکه فاصله ایالت‌های مختلف آمریکا با یکدیگر نسبتاً زیاد است و شما نیاز خواهید داشت تا مسافت زیادی را برای رسیدن به مقصد طی کنید. تا پیش از این خودرو بی ام و i8 در تک رنگ آبی پروتونی در بازار ایالات متحده به فروش می‌رسید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*