قیمت نسخه 2016 گلکسی J7

قیمت نسخه 2016 گلکسی J7 و J5 سامسونگ اعلام شد

قیمت نسخه 2016 گلکسی J7 و J5 توسط کمپانی سامسونگ اعلام شد. سامسونگ الکترونیک هم‌اکنون قیمت گذاری برای هر دو گوشی هوشمند میان رده‌ خود از سری گلکسی J را که به‌طور رسمی در ماه مارس گذشته رونمایی کرده‌ بود، اعلام کرد. این دو نسخه‌ی 2016 از گوشی‌های گلکسی J7 و J5 است که هم‌اکنون در موطن اصلی این کمپانی به فروش می‌رسد.

گوشی گلکسی J5 مدل 2016 با برچسب قیمت 290,000 وون کره (معادل 254 دلار آمریکا) درحالی که قیمت نسخه 2016 گلکسی J7 با رقم 363,000 وون (318 دلار) ارزیابی شده است. این دو دستگاه مارس گذشته درابتدا در چین معرفی شدند؛ اما هیچ کلمه‌ای درباره‌ی آن‌که این دستگاه در کشورهای دیگر با چه قیمتی عرضه خواهد شد، از سوی این کمپانی شنیده نشد. این کمپانی هیچ اطلاعی درباره‌ی زمان انتشار این دستگاه در دیگر نقاط جهان، عنوان نکرده است.

قیمت نسخه 2016 گلکسی J7 ؛ برچسب قیمت 318 دلاری

این دو دستگاه درواقع جانشین گوشی‌های اصلی گلکسی J5 و گلکسی J7 هستند که در سال گذشته توسط این کمپانی به بازار عرضه شدند. این کمپانی کره‌ای مشغول ارائه‌ی گوشی‌های میان رده به بازار گوشی‌های هوشمند است. ادامه‌ی استراتژی آزموده شده‌ای که بازار را از دستگاه‌های ناآشنا؛ اما با قیمت پائین لبریز کرد. استراتژی که بسیاری از کمپانی‌های بزرگ جهانی این عرصه، آن را آزموده‌اند و با این روش بر بلندای فروش جهانی نیز ایستاده‌اند. این شرکت نیز قصد دارد که با ترکیب ارائه‌ی گوشی‌های هوشمند قوی و میان رده بازار را همچنان برای خود حفظ کند. سامسونگ سال گذشته به عنوان برترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند جهان شناخته شد. این رتبه در رقابت با کمپانی‌هایی چون اپل و هواوی به‌ دست آمد.

با این حال به نظر نمی‌رسد که کمپانی Samsung درباره‌ی معرفی بی‌شمار گوشی‌های هوشمند نگرانی داشته باشد. این کمپانی در ماه‌های آینده همه‌ی گوشی‌های سری جدید گلکسی C را معرفی خواهد کرد.

با آن‌که اطلاعات کاملی درباره‌ی گوشی‌های گلکسی C5 و C7 وجود ندارد؛ اما هر دو دستگاه به‌تازگی در وب‌سایت‌های بنچمارک مختلف دیده شده‌اند. هر دو دستگاه، گوشی‌های میان رده‌ای هستند که به‌راحتی در زیر گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار سری گلکسی S می‌نشینند. در گزارش‌های زیادی عنوان شده است که گوشی‌های سری گلکسی C، خط تولید اختصاصی این کمپانی برای فروش در بازار چین است؛ اما با این روش، آیا سامسونگ قادر خواهد بود که سهم بازار از دست رفته‌ی خود در بزرگ‌ترین بازارهای گوشی‌های هوشمند جهان را دوباره به‌ دست آورد؟ باید دید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه