صنایع HVAC

صنایع HVAC آماده یک رشد شناور در خاورمیانه و آفریقا است

میزان استقبال از محصولات با فناوری سبز با توجه به سختگیرانه شدن  قوانین بازدهی انرژی  در کشور و جهان رو به افزایش است. ال‌جی الکترونیکس تاکید کرد : با توجه به بیشتر شدن موضوعاتی مانند شهرهای هوشمند و ساختمانهای سبز در حوزه خاورمیانه و آفریقا ، محصولات و لوازم مربوط به گرمایش ، تهویه و تصویه هوا صنایع HVAC کاربرد بسیاری در مناطق شهری ، تجاری و  صنعتی پیدا کرده است.

صنایع HVAC در خاورمیانه و آفریقا شاهد حضور برجسته محصولاتی هستند که بر بخش های مختلف بازار تسلط پیدا کرده اند و علاوه بر محصولی امیدوار کننده برای کارخانه های منطقه‌ای به یکی از جنبه های موفق صادرات در بخش بین الملل نیز تبدیل شده است و توزیع کنندگان و فروشندگان در بخش شهری ،پروژه‌های سازمانی و صنعتی منطقه MEA ، در حال رشد مداوم هستند.

آقای ‌ Kevin Cha مدیر ال‌جی الکترونیکس در خاورمیانه و آفریقا در توضیح این روند گفت :شرکت ها در حال سرمایه گذاری بر روی بخش تحقیق و توسعه( R&D )و نیز طراحی محصولاتی جدید هستند که دارای رتبه مصرف انرژی بهتر هستند که نتیجه آن هزینه پرداختی به صرفه‌تر در قبوض و نیز تولید گازهای گلخانه‌ای کمتر می باشد. با این چنین عملکرد فعالی توسط صنایع مختلف ‌ای از جمله ال جی، صنایع HVAC در پاسخ به افزایش تقاضا ، رشد زیادی را در سال های آتی تجربه خواهند کرد.

ما توجه به سرمایه گذاری های زیادی که تاکنون توسط نهاد های دولتی و شرکت های تجاری بزرگ بر روی توسعه زیرساخت و توسعه روش های جدید جذب توریست انجام شده است ، شاهد اثر مستقیم این امر بر روی صنعت توریست در خاورمیانه و آفریقا خواهیم بود، همچنین با ساخت مراکز خرید مدرن ،هتلها ، بیمارستانها ،آپارتمانها ،فرودگاه‌ها و غیره ، محصولات تهویه هوا با استاندارهای جهانی به مصرف کنندگان نهایی عرضه خواهد گشت.

در همین راستا ، با توجه به قوانین عمده صنعت HVAC در منطقه خاورمیانه از جمله اعتبارنامه LEED و دیگر قوانین ، کارخانه های HVAC از جمله ال‌جی الکترونیکس اطمینان حاصل میکنند که محصولات تولیدیشان منطبق با آخرین قوانین تصویب شده توسط قانون گذاران ، دولت مردان و دیگر سازمان‌های وضع کننده قوانین انرژی سبز در مناطق مختلف باشند.

تجارت HVAC شرکت ال‌جی رشد چشمگیری در 20 سال اخیر داشته است.این رشد تا آنجا ادامه یافت که محصولات تهویه هوای ال‌جی به یکی از برترین ها در صنعت بسیار رقابتی HVAC تبدیل شده است.

آقای Cha  اضافه کرد : “محصولات تجاری تهویه هوای ال‌جی تبدیل به یکی از بخش های اصلی شرکت ال‌جی شده‌اند و ال‌جی سرمایه گذاری بسیاری برای پیدا کردن راه کارهای مفید در مناطق  شهری و تجاری در طول دهه‌های مختلف کرده است.اخیرا  شرکت ال‌جی سرمایه‌گذاری زیادی بر روی R&D کرده است و در حال ساخت خط تولید چیلر جدیدی است که در سال 2017 به بهره‌برداری میرسد ”

در مناطق شهری آخرین مدل دستگاه اسپلیت تهویه هوای مدل Titan ال‌جی با داشتن کمپرسور گرمسیری که گواهینامه بازدهی TUV Rheinland  را داراست ، حتی در هوای مرطوب تابستان هوای بسیار خنکی را فراهم می کند.آخرین مدل تهویه هوای  Titan ال‌جی در شرایط سخت هم بخوبی جوابگوست و حتی در مقابل دمای 60 درجه سانتیگراد هم مقاوم است.

با توسعه مداوم فناوری HVAC ، محصولات HVAC با توجه به در خواست‌های دولتها و مشتریان دارای قابلیت‌هایی می‌شوند که ضمن افزایش بازده به محصولات دوست‌دار محیط زیست تبدیل می‌شوند. میزان استقبال از محصولات دارای فناوری سبز با توجه به سختگیرانه تر شدن قوانین بازدهی انرژی در کشور و جهان رو به حال افزایش باشد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*