اپلیکیشن Learn English Words Free

انگلیسی را به آسانی فراگیرید: معرفی اپلیکیشن Learn English Words Free

با پیشرفت دنیای تکنولوژی و گسترش ارتباطات بشر، یاد گرفتن زبان انگلیسی به یک نیاز بزرگ تبدیل شده است، اما این احتمال وجود دارد که برخی از افراد زمان کافی را برای رفتن به کلاس‌های آموزشی نداشته باشند و شاید هزینه آن‌ها قدری سنگین باشد، به هرحال همیشه راه حلی برای حل مشکلات وجود دارد و استفاده از نرم‌افزارهای آموزشی می‌تواند کمک بزرگی برای شما باشد، امروز در گجت نیوز قصد معرفی اپلیکیشن Learn English Words Free را داریم. در ادامه با ما همراه باشید.

همان‌طور که می‌دانید اپلیکیشن‌های متنوعی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد و انتخاب از میان آن‌ها برای شروع کردن قدری دشوار شده. اپلیکیشن Learn English Words Free از هر اپلیکیشن دیگری کامل‌تر بوده و زبان انگلیسی را به ساده‌ترین روش ممکن از سطح مبتدی تا پیشرفته آموزش می‌دهد. پس از نصب و ورود به اپلیکیشن، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که باید میان زبان‌های موجود، زبان مادری خود را انتخاب کنید. خوشبختانه زبان فارسی در این اپلیکیشن وجود دارد، به عبارت دیگر با انتخاب زبان فارسی، آموزش از زبان فارسی به انگلیسی آغاز می‌شود.

نحوه کار با اپلیکیشن Learn English Words Free

اپلیکیشن Learn English Words Free

بعد از انتخاب زبان مادری، صفحه انتخاب دوره برای شما باز می‌شود که شامل دوره‌های مختلفی بوده و آموزش هریک از دوره‌ها به‌صورت جداگانه آغاز می‌شود. دوره‌‌های اپلیکیشن Learn English Words Free به بخش‌های مختلفی تقسیم شده‌اند، برای مثال بخش رایج‌ترین کلمات شامل ۵ دوره بوده که از مبتدی آغاز و به سطح پیشرفته ختم می‌شود. همچنین عبارت‌های مختلفی از قبیل عبارت‌های عاشقانه، مسافرت و تجارت در آن وجود دارد. مهم‌ترین بخش این اپلیکیشن آماده‌سازی کاربر برای آزمون‌هایی مانند TOFEL و IELTS است.

به یاد داشته باشید که این اپلیکیشن تحت وب بوده و برای استفاده از آن باید به اینترنت متصل باشید، پس از انتخاب یکی از دوره‌ها باید منتظر دانلود شدن فایل‌های مورد نیاز آن باشید و بعد از اتمام دانلود آموزش آغاز خواهد شد.

اپلیکیشن Learn English Words Free

با هر بار ورود به اپلیکیشن ۱۴ لغت به شما آموزش داده می‌شود، هر لغت با زبان فارسی و انگلیسی تلفظ می‌شود و همچنین تصویری مرتبط با کلمه جدید به نمایش در‌ می‌آید. پس از نمایش هر ۷ لغت لیستی از آن‌ها باز شده و دوباره از نو تلفظ می‌شوند و بعد از آن ۷ کلمه بعدی به ترتیب به نمایش در می‌آیند.

اپلیکیشن Learn English Words Free

بعد از به نمایش درآمدن هر ۱۴ لغت پرسش آغاز می‌شود و شما باید به‌تمامی ۱۴ پرسش پاسخ دهید. البته در هر درس چند کلمه جدید وجود دارد و به‌عنوان یادآوری تعدادی از کلمه‌های دروس گذشته در لیست قرار می‌گیرند. همچنین پرسش و پاسخ به چند روش انجام می‌شود که شامل انتخاب چهار گزینه‌ای از روی تصویر، انتخاب چهارگزینه‌ای از روی کلمه‌ها و نوشتن کلمات می‌شود. جالب‌ترین بخش پرسش‌ها در این اپلیکیشن این است که شما را وادار به نوشتن لغت می‌کند. یعنی ابتدا لغت فارسی برای شما تلفظ می‌شود و شما باید حروف آن را به ترتیب میان حروف به هم ریخته بچینید.

اپلیکیشن Learn English Words Free

پس از پایان هر درس نموداری از پیشرفت شما به نمایش درمی‌آید که هم امتیاز شما را نشان می‌دهد و هم اطلاعاتی از دوره را به شما اعلام می‌کند. همچنین در قسمت گزینه‌ها می‌توانید به‌تمامی لغات آموخته شده دسترسی داشته باشید. با اتمام هر دوره می‌توانید دوره جدید را آغاز کنید و لغت‌های بیشتری را یاد بگیرید.

اپلیکیشن Learn English Words Free

در گوشه سمت چپ رابط کاربری اپلیکیشن آیکونی برای رفتن به بخش‌های مختلف وجود دارد که شامل گزینه‌های مختلفی مانند تنظیمات اپلیکیشن می‌شود، البته این قسمت شامل بخش‌های مختلفی است و هر کاربر می‌تواند اپلیکیشن را به‌دلخواه خود سفارشی کند.

اپلیکیشن Learn English Words Free

با انتخاب اولین گزینه، شما به بخش تنظیمات هدایت می‌شوید. در این بخش می‌توان تمامی کلیات و جزئیات اپلیکیشن را دستکاری کرده و به‌دلخواه خود تنظیم کنید، برای مثال می‌توان به‌سادگی زبان مادری را تغییر داده و یا تعداد یادگیری لغات در هر درس را کاهش و افزایش دهید.

اپلیکیشن Learn English Words Free

در بخش دوره‌های خود ما می‌توانید به دوره‌های عمومی و خصوصی شرکت سازنده اپلیکیشن دسترسی داشته باشید، البته این قسمت از اپلیکیشن رایگان نیست و باید مبلغی را برای استفاده از آن بپردازید.

اپلیکیشن Learn English Words Free

همچنین با رفتن به بخش “برنامه یادگیری” می‌توانید به‌سادگی جزئیات آموزش را تغییر دهید و یا با درج نام و ایمیل خود پیشرفت خود را ذخیره کنید تا در صورت حذف شدن اپلیکیشن به‌تمامی اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن Learn English Words Free

اپلیکیشن Learn English Words Free دارای مدیریت یادآوری است و در صورت فعال کردن آن، هر از چند گاهی استفاده از اپلیکیشن را به شما یادآوری می‌کند. همچنین بخش دیگری در این اپلیکیشن تحت عنوان نمرات بالا موجود است که امتیاز تمامی کاربران را به نمایش درمی‌آورد و در اصل رقابتی را میان کاربران ایجاد می‌کند.

اپلیکیشن Learn English Words Free

Learn English Words Free یادگیری را فقط به لغات محدود نکرده است و کاربران می‌توانند از بخش‌های رادیو و خبر برای بالا بردن دانش زبان انگلیسی خود استفاده کنند. بخش ایستگاه رادیویی شامل رادیوهای آنلاین ایالات متحده آمریکا بوده و در صورت تمایل می‌توانید به آن‌ها گوش دهید و همچنین می‌توانید اخبار مهم روزانه را به زبان انگلیسی در بهترین روزنامه‌های جهان بخوانید.

اپلیکیشن Learn English Words Free

شاید درباره آموزش انگلیسی در خواب چیزهایی شنیده باشید، در این اپلیکیشن آموزشی، بخشی با این عنوان وجود دارد که کاربران می‌توانند با استفاده از هندزفری با مدت زمان دلخواه از این ویژگی بهره ببرند.

اپلیکیشن Learn English Words Free

بدون هیچ شک و تردیدی اپلیکیشن Learn English Words Free یکی از بهترین اپلیکلیشن‌های آموزش زبان انگلیسی است که یادگیری را برای شما راحت‌تر می‌کند. تنها نقصی که در این اپلیکیشن دیده می‌شود عدم وجود اسپیکینگ برای کاربر است، یعنی کاربر نمی‌تواند با صوت خود لغات را تلفظ کند و سیستم تلفظ آن را بررسی کند. به هر حال شاید در آینده این ویژگی به Learn English Words Free اضافه شود. اگر قصد آغاز کردن یادگیری زبان انگلیسی را دارید حتما این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*