کریستیانو رونالدو از این پس سفیر گوشی چینی نوبیا خواهد بود

کریستیانو رونالدو از این پس سفیر گوشی چینی نوبیا خواهد بود

به‌تازگی اخباری منتشر شده است مبنی بر اینکه برند چینی نوبیا با ستاره‌ی فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال قرارداد تبلیغاتی جدیدی را امضا کرده است و کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) از این پس قرار است که به‌عنوان سفیر تبلیغاتی گوشی چینی نوبیا (Nubia) فعالیت داشته باشد.

همکاری تبلیغاتی کریس رونالدو به‌عنوان سفیر گوشی چینی نوبیا

روش‌های تبلیغاتی در بازار گجت‌های الکترونیکی بسیار متنوع است و هر کمپانی با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارد، گزینه‌ای را از میان تبلیغات بنری در سطح شهر گرفته تا تبلیغات در کانال‌های تلویزیونی و معرفی توسط افراد مشهور و محبوب را انتخاب می‌کند. اما برخی از کمپانی‌ها که اغلب برندهای نوظهوری هم هستند، از روش‌های معمولی استقبال نکرده و تلاش می‌کنند که راه صد ساله را یک شبه طی کنند و در سطح بین المللی مطرح شوند.

شرکت نوبیا (Nubia) که گوشی چینی نوبیا را تولید می‌کند، یکی از همین کمپانی‌های نوظهور است. آن‌طور که منابع نزدیک به این برند چینی اعلام کرده‌اند، ستاره‌ی این روزهای مستطیل سبز یعنی کریس رونالدو که در کنار لیونل مسی، دو ابرفوتبالیست سال‌های اخیر فوتبال جهان به‌حساب می‌آیند، قرارداد تبلیغاتی جدیدی با مدیران این کمپانی امضا کرده است که این قرارداد، رونالدو را به سفیر تبلیغاتی گوشی چینی نوبیا تبدیل می‌کند.

کریستیانو رونالدو از این پس سفیر گوشی چینی نوبیا خواهد بود

برند نوبیا که احتمالا اسم آن با الهام از نام کمپانی فنلاندی نوکیا انتخاب شده است، یکی از شرکت‌های تازه تاسیسی است که در کنار شیائومی، هواوی، وان پلاس و دیگر برندهای نوظهور تلاش می‌کنند که در میدان مبارزه با رقبایی همچون اپل و سامسونگ دوام بیاورند و بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند. اگر خبر امضای این قرارداد به‌طور رسمی توسط مدیران نوبیا تایید شود، این برند می‌تواند خود را در مدت کوتاهی به یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای بازار تلفن‌های همراه هوشمند در کشور چین و حتی جهان تبدیل کند.

بنابراین مشاهده می‌کنید که معجزه‌ی تبلیغات چگونه باعث برندسازی و شناخته‌شدن یک نام در بین کاربران جهان می‌شود. شاید خیلی از شما عزیزان گجت نیوزی هم تا به حال حتی برای یک بار هم نام گوشی چینی نوبیا را نشنیده بودید، اما به لطف محبوبیت و اعتبار افسانه‌ای کریس رونالدو، با این برند برای اولین بار آشنا می‌شوید و همین موضوع نشان می‌دهد که حتی شایعه‌ی وجود چنین قراردادی هم می‌تواند تاثیر عظیمی بر فروش دیوایس‌های این کمپانی چینی داشته باشد؛ اگر هم خبر تایید شود و ستاره‌ی رئال مادرید از این تلفن همراه استفاده کند که دیگر توجهات هزاران برابر هم بیشتر از این خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*