مپ های تاون هال 10

بهترین مپ های تاون هال 10 بازی کلش آف کلنز

تاون هال بسیاری از بازیکنان قدیمی بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) در سطح 10 قرار دارد. پیش‌تر صاحبان تاون هال‌های لول 10 به‌عنوان دارندگان بالاترین سطح ساختمان اصلی شناخته می‌شدند؛ اما با معرفی تاون هال 11 در آپدیت بزرگ آبان‌ماه 94، قواعد بازی تغییر کرد و اینک باید با انتخاب مپ مناسب، دهکده خود را برای ارتقا به سطح بعدی آماده کنند. در این مقاله سعی داشته‌ایم منتخبی از مپ های تاون هال 10 را ارائه دهیم.

مپ های تاون هال 10 کلش آف کلنز

نحوه چینش ساختمان‌های هر دهکده متناسب با هدف مالک آن تعریف می‌شود. ما نیز مپ های مخصوص این تاون هال را در چهار دسته فارمینگ به‌منظور حفظ منابع، تروفی برای کسب کاپ، هیبرید برای کسب کاپ در کنار حفط منابع و وار جهت جنگ‌های قبیله‌ای طبقه‌بندی کرده‌ایم.

مپ های تاون هال 10 : فارمینگ

در مپ های فارمینگ بر روی حفظ اکسیر، طلا و دارک اکسیر تمرکز ویژه‌ای شده است. با انتخاب مپ‌ فارمینگ برای دهکده خود احتمال از دست رفتن منابعتان بسیار کاهش می‌یابد. البته در نظر داشته باشید با برگزیدن مپ های فارمینگ تضمینی برای حفظ کاپ‌هایتان باقی نمی‌ماند.

مپ های تاون هال 10 : تروفی

اندوختن کاپ یکی از راه‌های پیوستن به بازیکنان برتر در سطح جهانی است. برخلاف مپ های فارمینگ، مپ های تروفی باعث هدر رفتن منابع دهکده می‌گردد، بنابراین فکر اندوختن منابع را از سرتان بیرون کنید!

مپ های تاون هال 10 : هیبرید

ذخیره منابع دهکده در کنار کسب کاپ، تنها با استفاده از مپ های تاون هال 10 هیبریدی امکان‌پذیر است. مپ های هیبرید مورد پسند بیشتر بازیکنان کلش آف کلنز است. اگر قصد ندارید زمان زیادی برای گسترش دهکده خود اختصاص دهید، در انتخاب مپ هیبرید تردید نکنید.

مپ های تاون هال 10 : وار

جنگ‌های قبیله‌ای بخش مهمی از بازی کلش آف کلنز را تشکیل می‌دهند که با شکست دادن رقیبان، باعث کسب عناوین جدید برای دهکده و کلن خود می‌شوید. چیدمان ساختمان‌ها در مپ وار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که گاهی اوقات اختلاف یک درصدی سبب تغییر نتیجه وار می‌گردد.

پذیرای مپ های سایر تاون هال‌های کلش آف کلنز را در گجت نیوز باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*