ترجمه هم زمان

هدفون پایلوت وظیفه ترجمه هم زمان مکالمات شما را بر عهده خواهد گرفت

مراکز تحقیقاتی ویورلی یک دستگاه را اختراع کرده‌اند که می‌تواند ترجمه هم زمان چندین زبان زنده دنیا را به‌صورت دقیق انجام دهد. این دستگاه که همانند یک هدفون است داخل گوش‌های شما قرار گرفته و توسط یک اپلیکیشن مدیریت می‌شود. این محصول با قیمت ۱۲۹ دلار در ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد.

برای قشر وسیعی از مردم دنیا برقراری ارتباط با یک زبان خارجی بسیار دشوار است. گاهی اوقات این مشکلات خنده‌دار و گاهی اوقات شرم‌آور می‌شود. البته گاهی نیز می‌توان با زبان اشاره منظور خود را فهماند ولی نمی‌تواند به‌طور روزمره برای ما کاربرد داشته باشد.

دستگاهی به نام “Pilot” «پایلوت» که مراکز تحقیقانی ویورلی در پشت آن قرار دارد، به میدان آمده تا با ارائه ایده‌ای تازه این مشکل را برای همیشه رفع کند. این هدفون که در ماه سپتامبر روانه بازار خواهد شد، قادر است تا چندین زبان خارجی را درک کرده و ترجمه هم زمان آن‌ها را بر عهده گیرد. برای استفاده از این هدفون یک اپلیکیشن کاربردی نیز طراحی شده است تا شما بتوانید انتخاب کنید علاقه‌مندید صحبت‌های طرف مقابل شما به کدام زبان ترجمه شود. در حال حاضر این محصول قادر به ترجمه هم زمان زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی بوده و با قیمت ۱۲۹ دلار پیش فروش می‌شود. سازنده انگلیسی پایلوت می‌گوید ایده‌ ساخت چنین دستگاهی در هنگام آَشنا شدن با یک دوست فرانسوی به ذهنش خطور کرده است.

پایلوت از دو هدفون تو گوشی که به متناسب هر اندازه گوش هستند استفاده می‌کند

ترجمه هم زمان

پایلوت قادر به ترجمه هم زمان زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی است

ترجمه هم زمان

پایلوت در ماه سپتامبر و با قیمت ۱۲۹ دلار عرضه خواهد شد.

ترجمه هم زمان

پایلوت همانند دستگاه بیبل فیش (یک دستگاه مترجم) ترجمه هم زمان گفتگو‌ها را بر عهده خواهد گرفت

ترجمه هم زمان

پایلوت حاوی یک اپلیکیشن کاربردی و آسان جهت انتخاب زبان مدنظر شما است

ترجمه هم زمان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*