موتو زد پلی و موتو زد استایل

تاریخ رونمایی از موتو زد پلی و موتو زد استایل افشا شد

موتورولا اخیرا برند تجاری موتو زد را به نام خود ثبت کرده است و به نظر می‌رسد این کمپانی زیردسته لنوو به‌زودی پسوند سری موتو ایکس خود را عوض خواهد کرد. علاوه بر این زمزمه‌هایی از معرفی دو محصول موتو زد پلی و موتو زد استایل به گوش می‌رسد. با مشروح خبر همراه گجت نیوز باشید.

موتو زد پلی و موتو زد استایل در راه هستند

گفته می‌شود رونمایی موتورولا از تلفن‌های موتو زد پلی (Moto Z Play) و موتو زد استایل (Moto Z Style) در رویداد تکنولوژی ۲۰۱۶ لنوو اتفاق خواهد افتاد. این رویداد، اوایل ماه پیش رو و در شهر سان فرانسیسکو برگزار می‌شود. همچنین به لطف تصویر لو رفته از صفحه hellomotoHK در شبکه گوگل‌ پلاس، حالا می‌توانیم تاریخ نهم ژوئن (بیست خرداد) را در تقویم‌های خود علامت بزنیم.

دو محصول موتو زد پلی و موتو زد استایل در واقع دنبال‌کنندگان دو تلفن ایکس پلی و ایکس استایل هستند. البته طبق گزارش‌های منتشر شده، موتورولا در بخش‌هایی از محصولات جدید خود، تغییرات گسترده‌ای را صورت داده است. به‌عنوان‌مثال، به نظر می‌رسد هر دو تلفن موتو زد پلی و موتو زد استایل با سنسور حسگر اثر انگشت در بخش جلویی همراه هستند و بخش پشتی تلفن با قابلیت‌های مشابه ال‌جی جی ۵ طراحی شده است.

هنوز پیرامون اهمیت و نقش چنین تلفن‌های هوشمند خاصی در بازار، بحث‌های گسترده‌ای بین کارشناسان مطرح است. به‌عنوان‌مثال پرچم‌دار کنونی کمپانی ال‌جی (LG G5) در حال حاضر با قابلیت‌های خاص خود، توجه خیل عظیمی از خریداران را جلب کرده است. با این حال، برخی قابلیت‌های جی ۵ نظیر باتری قابل تعویض، فقط مناسب کاربران حرفه‌ای است.

البته در یک موضوع هیچ شکی نیست: سری موتو ایکس کمپانی موتورولا طی سال‌های گذشته عملکرد مناسبی داشت. به هر حال باید تا بیست خرداد و رویداد مربوطه صبر کنیم. امیدواریم موتورولا در دو محصول موتو زد پلی و موتو زد استایل ما را ناامید نکند.

آیا شما نیز بی‌صبرانه منتظر دو تلفن موتو زد پلی و موتو زد استایل هستید؟ نظرات خود در این زمینه را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*