زردآلو

تصاویری از درختان پر شکوفه زردآلو در چین که نفستان را بند می‌آورند

افرادی که سفر کردن را دوست دارند و از هر فرصتی برای سفر رفتن استفاده می‌کنند، می‌دانند هر نقطه از این کره‌ی خاکی، انسان را به وجد می‌آورد، اگر اهل سفر به نقاط مختلف جهان هستید، دشت درختان زردآلو چین در فصل بهار را حتما در فهرست بازدیدهای خود قرار دهید.

حتما برای شما هم پیش آمده در راه باشید و ناگهان چشمانتان به درختی پر شکوفه بیفتد، برگردید و از آن عکس بگیرید و یا پیش آمده است که از عطر بوی گل‌های بهاری درون باغچه خانه‌تان یا گل‌های روییده در فضاهای سبز سرشار از لذت شده باشید. این شکوفه‌ها و زیبایی در نقاط مختلف جهان پخش شده‌اند؛ مانند دشت درختان زردآلو استان سین کیانگ.

دره‌ی زردآلو در دوردست شمال غربی چین، در استان سین کیانگ واقع شده است. نمای این منطقه از دوردست فوق العاده زیبا است ولی این مسئله مانع قدم گذاشتن شما به این دره‌ی زیبا و میان درختان پر شکوفه‌ی آن در فصل بهار نمی‌شود، فقط نگاهی به تصاویر این دره که در زیر آمده بیندازید تا منظور ما را خوب درک کنید.

در نزدیکی مرز قزاقستان، در شهرستان Tuergen منطقه‌ی زیبای Xinyuan قرار دارد و دره‌ی زردآلو در این منطقه سال هاست در فصل بهار توریست‌های مشتاقی که می‌خواهند دریایی از جادوی سفید و صورتی ببینند را به خود جذب می‌کند. این منطقه بزرگ‌ترین دشت زردآلو را در کل Xinyuan دارد و اگر شما تصمیم دارید خودتان شخصا به آنجا بروید انسان خوش‌شانسی هستید. بهترین زمان برای بازدید از این دشت زیبا از ابتدای ماه جون تا انتهای ماه سپتامبر است. پس منتظر چه هستید؟ چمدان خود را ببندید، فقط یادتان باشد برای مقدار زیادی زردآلو فضای کافی نگاه دارید.

به گفته‌ی مشاوران تور در چین، ماه‌های آوریل تا اواخر می و از اول ماه اکتبر تا آخر نوامبر این منطقه بازدید کننده ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ساکورا ی ژاپن رو بیشتر دوست دارم.