گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین

گوشی 80 میلیونی گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین

گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین در روسیه تولید شد. جهان گوشی‌های هوشمند در حال تکامل است. هرساله علاوه بر تولید گوشی‌های پرچم‌دار و رده بالا از لحاظ مشخصات سخت‌افزاری، سعی می‌شود که این دستگاه‌ها از طراحی و شکل ظاهری زیباتری نیز برخوردار شوند. جهان در حال تغییر است و زیبایی یکی از فاکتورهای مهم در دنیای امروز است.

خانواده‌ی آیفون 6S با رنگ‌های دوست داشتنی و در نهایت زیبایی با بدنه‌ای آلومینیومی ظاهر شدند و در این بین سری گوشی گلکسی اس 7 (Galaxy S7) نیز با بدنه‌ای فلزی و یک پنل شیشه‌ای زیبا خودنمایی کردند. این روزها حتی برای گوشی‌های مقرون به‌صرفه نیز بدنه‌ای فلزی و زیبا انتخاب می‌شود. با این وجود دیگر شاید پرداخت هزینه‌های سرسام آور برای داشتن یک گوشی زیبا کار چندان عاقلانه‌ای نباشد؛ اما اگر جیبی پر از پول دارید یا برای داشتن تصویر ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، حاضرید تا هزینه‌های گزافی پرداخت کنید، یک نسخه‌ی پریمیوم از گلکسی S7 با تصویر حک شده‌ پوتین بر پشت گوشی می‌تواند مورد مناسبی باشد.

گوشی 80 میلیون تومانی گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین

گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین توسط شرکتی با نام Caviar تولید شده است. Caviar یک شرکت متخصص در زمینه‌ی ساخت گوشی‌های سفارشی است. این برای اولین بار نیست که یک گوشی هوشمند با تصویر پوتین وارد بازار می‌شود (پس مسلما تقاضا برای خرید این چیزها وجود دارد). این گوشی منقش به تصویر ولادیمیر پوتین با 190 قطعه سنگ یاقوت مزین شده و با قیمت سرسام‌آور 27,100 دلار (به نرخ دلار امروز، حدود 82 میلیون تومان) به فروش می‌رسد. و در صورت خرید می‌توانید مطمئن باشید که شما تنها عضو یک گروه سه نفری هستید که گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین را در اختیار دارید (از این نوع تنها سه دستگاه ساخته شده است)

این شرکت دستگاه‌های مقرون به‌صرفه‌تر دیگری نیز تولید کرده است. در پشت یکی از این مدل‌ها، تصویر پوتین با طلای زرد حکاکی شده و 2600 دلار قیمت گذاری شده و خرید مدل دیگری که تصویر پوتین با استفاده از طلای سفید بر پشت آن نقش بسته، 2400 دلار هزینه خواهد داشت.

تعداد افراد زیادی در دنیا وجود نخواهند داشت که بتوانند چنین گوشی را در دست بگیرند. اگر قدرت خرید یک گوشی گلکسی S7 با تصویر حک شده پوتین را ندارید، پس حداقل به تصاویر زیر نگاهی بیندازید.

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. آیا شرکت های تلفن های سفارشی در ایران هست؟