کمپانی چینی LeEco

کمپانی چینی LeEco به دنبال ایجاد یک اتفاق بزرگ در ایالات متحده است

گزارش تازه‌ای از کمپانی چینی LeEco منتشر شده است که می‌تواند خبر خوبی برای علاقه‌مندان به این کمپانی در ایالات متحده باشد. این کمپانی تا مدتی دیگر گوشی‌های هوشمند خود را روانه بازار ایالات متحده خواهد کرد. علاوه بر آن، LeEco به دنبال دریافت مجوز جهت ارائه خدمات ویدیو استریمینگ در این کشور هستند.

LeEco نام یک شرکت تولیدکننده چینی است که در گذشته آن را با نام LeTV می‌شناختیم و فعالیت اصلی آن بر روی تولید تلویزیون بوده است. این کمپانی طی دو الی سه سال گذشته پیشرفت‌های زیادی را کرده و تولیدات کمپانی چینی LeEco دیگر محدود به تلویزیون نیست. آن‌ها چندی پیش از یک گوشی هوشمند قدرتمند به نام Le Max 2 رونمایی کردند که به یک تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ و ۶ گیگابایت رم مجهز است. علاوه بر آن روزهای اخیر از سوی این کمپانی چینی خبر می‌رسد که به‌زودی شاهد عرضه نسخه جدیدتری از گوشی هوشمند Le Max 2 همراه با تراشه اسنپدراگون ۸۲۱ و ۸ گیگابایت رم در زیر قاب خواهیم بود.

اما کار این تولیدکننده به همین‌جا ختم نمی‌شود. آن‌ها حتی در زمینه‌های دیگر نظیر تولید اتومبیل الکترونیکی نیز موفق بوده‌اند تا اینک کمپانی چینی LeEco را به‌عنوان یک فعال بزرگ جهانی در حوزه صنعت و تکنولوژی بدانیم.

کمپانی چینی LeEco

خبرهای خوبی در ارتباط با این کمپانی به گوش می‌رسد. به نظر می‌رسد که به‌زودی هواداران و علاقه‌مندان آمریکایی کمپانی چینی LeEco به‌زودی می‌توانند گوشی‌های هوشمند ساخت این شرکت را در خاک ایالات متحده خریداری کنند. به گزارشی که صبح روز گذشته منتشر شد، این تولیدکننده در حال استخدام استعدادهای آمریکایی است تا پاییز سال جاری شعبه جدیدی را در ایالات متحده راه اندازی کند.

گوشی‌های هوشمند و سرویس استریمینگ ویدیوی کمپانی چینی LeEco به‌زودی در خاک ایالات متحده

اما این تمام اتفاقات مثبت و رو به جلوی شرکت چینی LeEco در ایالات متحده نیست. آن‌ها در نظر دارند تا به‌زودی یک سرویس استریم ویدیویی را نیز در این منطقه دایر کنند. این کمپانی رسماً اعلام کرده که در حال سپری کردن مراحل مختلف تهیه مجوز فروش محصولات فروش خود و همچنین راه اندازی این سرویس استریم ویدیویی در آمریکا است. در حالی که شرکت‌های مختلفی در ایالات متحده به ارائه خدمات استریم محتوای ویدیویی می‌پردازند، به نظر می‌رسد که شرکت چینی LeEco کار سختی خواهد داشت.

کمپانی چینی LeEco

«تود ویتکمپر» مدیر روابط عمومی مصرف کنندگان LeEco گفته است که آن‌ها خودشان را برای به راه اندازی یک جریان عظیم در ایالات متحده آماده می‌کنند. آن‌ها در حال حاضر حدود ۴۰۰ کارمند در سطح ایالات متحده در اختیار دارند که بیشتر سمت سواحل غربی مستقر هستند. چینی‌ها قصد دارند در پایان سال این میزان کارمند را به ۱۰۰۰ نفر افزایش دهند.

اگر به خاطر داشته باشید سپتامبر گذشته گزارشی منتشر شد که ادعا می‌کند این کمپانی قصد دارد هندست Le Max Pro مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ را به‌عنوان نخستین محصول خود روانه بازار ایالات متحده کند. حتی شنیده می‌شد که تبلیغات این محصول نیز در ایالات متحده راه اندازی شده‌اند. حال با این گزارش تازه می‌توان انتظار داشت که به‌زودی محصولات کمپانی LeEco را در خاک این کشور ببینیم.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*