کالبد شکافي مجازي ديجيتال با Anatomage Table

 

 

Anatomage Table يک صفحه نمايش قابل لمس به اندازه ميز کالبد شکافي از بدن انسان است که اجازه مي دهد شما بدن ، اعضا و سيستم هاي آن را کشف ، کالبدشکافي و درک کنيد

مي دانيد که کالبد شکافي روشي سنتي براي يادگيري آناتومي بدن انسان است. ما متوجه شديم که بيشتر کلاسهاي درس آکادميک جسدي براي کالبد شکافي در آزمايشگاه ندارند و بسته به اينکه شما در کجا هستيد، جسد کالبد شکافي به آساني قابل دسترس نيست.
براي اين منظور ما با همکاري دکتر براون در دانشگاه استنفورد يک ميز .مجازي کالبدشکافي ايجاد کرديم، که به آن ميز آناتومي (Anatomage Table)مي گوييم.
با اين ميز آناتومي دانشجويان مي توانند کالبدشکافي را بدون جسد يک انسان تجربه کنند. اين ميز به صورت لمسي طراحي شده و دانشجو به وسيله آن مي تواند کالبد شکافي را شبيه آنچه که در محيط واقعي انجام مي شود تجربه کند و حتي قادر به انجام عمل جراحي شبيه انچه که در اتاق عمل صورت مي گيرد، خواهند بود.
شما قادر به انجام کارها بصورت متقابل هستيد ،بدن مجازي  هم اندازه بدن واقعي انسان طراحي شده است .بنابراين اين مي توان گفت اين بهترين راه جايگزين براي جسد واقعي است که دانشجويان مي توانند از آن براي کالبد شکافي و مطالعه بدن انسان استفاده کنند .

{photo}91/03/22/Anatomage-Table{/photo}


منبع : anatomage

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*