آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویال

آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال منتشر شد + دانلود آپدیت

همه می‌دانیم که کلش رویال یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ساخت سوپرسل است که به‌خودی‌خود به رقیب قدرتمندی برای دیگر بازی‌های این سازنده یعنی کلش اف کلنز و بوم بیچ تبدیل شده. به دنبال آپدیت‌های منظم این سری از بازی‌ها، سوپرسل نسخه‌ی جدید کلش رویال را برای دوستداران این بازی عرضه کرد. برای دانلود آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال با گجت نیوز همراه شوید.

افت چشمگیر کلش آف کلنز بود که زمینه‌ی تولید بازی کلش رویال را فراهم آورد، این بازی آن‌قدر رشد وسیعی داشت که در حال حاضر پیش‌بینی می‌شود رکوردهای نجومی کلش اف کلنز را بکشند.

در این بازی کاربر می‌بایست نیروی‌های منتخب خود را جمع‌آوری کند و پس از آن به جنگ دیگر کاربران رود و در زمان مشخص تعداد بیش‌تری از برج‌های حریف را نابود سازد. البته اگر کاربر بتواند زودتر از حریف به برج اصلی دست پیدا کند و آن را در هم کوبد، برنده‌ی بازی خواهد شد.

نیروهای جدید در آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویالآپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال اگر انقلاب نباشد مطمئنا کمی از آن ندارد. قابلیت‌های جدیدا اضافه شده بسیارند و در این میان شاهد چهار کارت جدید برای کاربران هستیم که هیجان نبردها را افزایش می‌دهد.

Ice Spirit (آیس اسپریت)

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویالاین کارت جدید بااینکه اکسیر کمی مصرف می‌کند اما قابلیت‌های فراوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد. پیش از گیمرهای کلش رویال برای فریز کردن دشمنان تنها می‌توانستند از اسپل فریز استفاده کنند اما در حال حاضر باشخصیت جدید، راه دیگری پیش پای آن‌ها باز شده است. این کارت همچنین درصدی از خون دشمنان را کم می‌کند و اغلب برای فریز کردن مینیون‌ها بکار گرفته می‌شود. Ice Spirit در زمین هشت یافت می‌شود.

مدت زمان فریز سرعت حرکت Iهدف محدوده حمله زمان استقرار
۲ ثانیه بسیار سریع هوا و زمین ۲.۵ کاشی ۱ ثانیه

Bowler (بولر)

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویال

اگر کلش آف کلنز بازی می‌کنید بعید است این کارت را نشناسید!

بولر ۶ اکسیر از حساب شما کم می‌کند و با پرتاب سنگ‌های کروی خود آسیب زیادی به اهداف وارد می‌کند. بهترین راه از بین بردن این شخصیت، استفاده از شاهزاده و اینفرنو تاور است.

ضربات وارده توسط بوار حتی از ویزارد، بومبر و بمب تاور هم بیش‌تر است. این کارت می‌تواند به محدوده‌ی زیادی آسیب بزند و خسارت سنگینی (۲۲۶ کاهش خون با هر ضربه در سطح ۴) وارد کند.

سرعت ضربه سرعت حرکت Iهدف محدوده حمله زمان استقرار
۲.۵ ثانیه آرام زمین ۵ کاشی ۱ ثاینه

The Log (لاگ)

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویال لاگ کارت افسانه‌ای این آپدیت است که توانایی بسیار جذابی دارد. لاگ تنه‌ی درختی خاردار است و هر چیزی در مسیرش قرار بگیرد نابود می‌شود. به بیانی دیگر، لاگ نخستین اسپل افسانه‎‌ای است که به کلش رویال راه یافته و تنها ۲ اکسیر مصرف می‌کند.

برای استفاده از کارت لاگ، تنها کافی است آن را روی نقطه‌ای قرار دهید؛ پس از آن مستقیم به جلو می‌غلتد و به هر کارتی که روی زمین است آسیب می‌زند (درست مثل‌ کاری که سنگ‌های پرتاب شده توسط بولر انجام می‌دهند).

این کارت تنها با یک ضربه می‌تواند گوبلین، گوبلین نیزه دار، اسکلت و آرچر‌ها را نابود کند و در صورت برخورد با برج، ۴۰ درصد به آن آسیب می‌زند.

هدف فاصله پهنا
زمین ۹.۶ کاشی ۳.۹ کاشی

Lumberjack (لامبر جک)

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویال لامبرجک یا چوب‌بر، نیرویی برای مقابله با لاگ است. این کارت می‌تواند لاگ را خرد کند و همچنین پس از مرگش، محتوای بطری او پخش می‌شود و یاران را به خشم وا می‌دارد.

چوب‌بر ۴ اکسیر مصرف می‌کند و حرکت آن بسیار سریع است. او همچنین بطری پر از اسپل خشم دارد که در اثر مرگش و شکسته شدن شیشه، برج‌ها و سرباز‌های متحد را خشمگین می‌کند. اثر اسپل خشم آن تا حدود ۸ ثانیه به طول می‌انجامد.

سرعت حمله سرعت حرکت زمان استقرار
۱.۱ ثانیه سریع ۱ ثانیه

مسابقات

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویالتورنمنت یا مسابقات کلش رویال، جدی‌ترین خاصیت این آپدیت است که برای کاربران سطح ۸ به بالا باز می‌شود.

در این قابلیت جدید، بازیکن قادر است با شرکت در یک گروه تورنمنت، به‌صورت تصادفی با کاربران دیگر به تقابل بپردازد، درنهایت آن‌کسی که امتیاز بیش‌تری کسب کرد به‌جایزه نهایی می‌رسد و سایر شرکت کنندگان این دوره از مسابقات، بنا بر رتبه‌ای که به دست آورده‌اند تعداد کارت معینی نصیبشان می‌شود.

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویال

مسابقات به‌نوعی طراحی شده‌اند که جایزه آن بنا بر خواست بازیکن میزبان تعیین می‌شود که قادر است آن را از ۳۰ کارت جایزه تا ۱۵.۰۰۰ کارت انتخاب کند. البته ساخت تورنمنت بدون هزینه نیست و کاربر میزبان مجبور پرداخت الماس برای ساختش است. در پایین به انواع مختلف تورنمنت‌ها نگاه می‌اندازیم.

هزینه حداکثر شرکت کنندگان جایزه نفر اول
۵۰۰ الماس ۵۰ بازیکن ۳۰ کارت
۱۰۰۰ الماس ۸۰ بازیکن ۶۰ کارت
۲۰۰۰ الماس ۱۲۰ بازیکن ۱۲۰ کارت
۵۰۰۰ الماس ۲۰۰ بازیکن ۳۰۰ کارت
۱۰۰۰۰ الماس ۳۰۰ بازیکن ۶۰۰ کارت
۲۰۰۰۰ الماس ۵۰۰ بازیکن ۱۲۰۰ کارت
۵۰۰۰۰ الماس ۶۰۰ بازیکن ۳۰۰۰ کارت
۱۰۰۰۰۰ الماس ۸۰۰ بازیکن ۶۰۰۰ کارت
۲۵۰۰۰۰ الماس ۱۰۰۰ بازیکن ۱۵۰۰۰ کارت

طول تورنمنت‌ها

مسابقات می‌توانند به‌این‌ترتیب زمان‌گذاری شوند:

۱ ساعت
۲ ساعت
۳ ساعت
۴ ساعت
۸ ساعت
۱ روز
۲ روز
۳ روز

دستاوردهای جدید تورنمنت

مسابقات در واقع چندین مورد به دغدغه‌های کاربران کلش اف کلنز اضافه کردند. با ایجاد این بخش، برخی از کاربران به دنبال پیروزی در مسابقات و دریافت x مقدار کارت هستند. برخی دیگری برای میزبانی تورنمنت‌ها تلاش می‌کند و عده‌ای دیگر به مسابقات می‌پیوندند تا تجربه خود را افزایش دهند.

تماشاگر مسابقات

ویژگی تماشای مسابقات، پیش از این تنها برای مبارزه‌های دوستانه درون کلن‌ها میسر بود، اما با ایجاد تورنمنت‌ها، کاربران می‌تواند مسابقات دیگران را به‌صورت زنده به تماشا بنشینند و برای غلبه بر آن‌ها طرح ریزی کنند.

زمین جدید

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویالزمستان به کلش رویال می‌آید! آرنا جدید Frozen Peak نام دارد که گرافیک بسیار جذابی را به این بازی اضافه می‌کند. در این سرزمین عجیب زمستانی، برف در حال بارش است و قلعه‌ها یخ زده‌اند. شما برای رسیدن به این آرنا لازم است کاپ خود را به ۲۳۰۰ برسانید. این زمین، آرنا هشت جدید است و پس از تنها زمین شماره ۹ قرار دارد.

سایر ویژگی‌های اضافه شده

دستاورد (Achievements): پس از شرکت در نخستین تورنمنت خود، کلش رویال به‌عنوان دستاورد، ۵ الماس هدیه در اختیارتان قرار می‌دهد.
تلویزیون رویال: رویال تی وی از صفحه آخر این بازی به صفحه اصلی (تب نبرد) انتقال پیدا کرده است.
مشخصات بازیکن: در حال حاضر در پروفایل به‌جای بتل دک انتخاب شده، آخرین بتل دک استفاده شده نمایش داده می‌شود.
دسته بندی: در آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال، می‌توانید سربازهایی که پیدا کرده‌اید را بر اساس آرنا، مقدار اکسیر و نادر بودن، طبقه‌بندی کنید.
رفع اشکال: باگ‌های شایع نسخه‌ قبلی برطرف شده‌اند.

آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال از طریق لینک‌های زیر قابل دانلود و اجراست:

اگر قابلیت یا باگ جدیدی در آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال یافته‌اید، آن را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

 

آپدیت 1.4.0 بازی کلش رویال

Clash Royale

 • قیمت: رایگان
 • سازنده: Supercell
 • سیستم عامل: اندروید (۴.۰.۳ به بالا) – آی او اس (۷.۰ به بالا)
 • حجم: ۹۱ مگابایت

درصورتی‌که دانلود آپدیت ۱.۴.۰ بازی کلش رویال از گوگل پلی برای شما مقدور نیست می‌توانید از وب سایت‌های زیر برای تبدیل لینک گوگل پلی به فایل دانلودی مستقیم، کمک بگیرید:

apk-dl | evozi | Apkleecher | downloader-apk

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. سلام ی نفر وارداکانتم میشه.رمزجیمیلو عوض کردم.دومرحله ای کردم باز واردمیشه.بنظرتون بایدچکارکنم؟مرسی

 2. سلام.
  میشه ی تورنمتی معرفی کنید که خالی باشه بشه رفت توش. اگه با پسوردم باشه لطف کنید پسشو بگید

 3. سلام منم مشکل عضو شدن به تورنمنت رو دارم فروزن پیک هستم و لول ٩ تورنمنت های باز و دارای ظرفبت رو هم که انتخاب میکنم فول مینویسه

 4. سلام.لولم ۸ هستش.تو قسمت تورنمتها روی هر تورنمنتی میزنم نمیتونم واردش بشم همش مینویسه فول! باید از کلنی که در حال حاضر هستم خارج بشم تا بتونم تو تورنمتها شرکت کنم یا نحوه شرکتش بطریق دیگریه؟

  ممنونم اززتون

  • خیر دوست من. تورنمت ها ظرفیت محدودی دارند. اکثر مسابقات حال حاضر ۵۰ نفره برگذار میشن و اغلب پر یا همون فول که گفتید هستند. باید وارد تورنمتی بشید که ظرفیتش تموم نشده.
   موفق باشید