گوشی نکسوس سیلفیش را در رنگ‌های مختلف مشاهده کنید

همان‌طور که می‌دانید اچ تی سی در حال ساخت دو گوشی هوشمند از برند نکسوس با نام‌های سیلفیش و مارلین است که گویا در طراحی و ساخت آنها از محصولاتی همچون اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) و همچنین نکسوس ۶P ساخت هواوی الهام گرفته شده است. حال به‌تازگی تصاویر رندر غیر رسمی گوشی نکسوس سیلفیش منتشر شده که مشاهده‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود.

هفته گذشته بود که تصویری از رندر گوشی‌ نسل بعدی نکسوس منتشر شد که به لطف آن می‌شد نگاهی به آنچه نکسوس سیلفیش نامیده می‌شود بیندازیم که در تصاویر می‌شد الهام گرفتن طراحی این گوشی از زبان طراحی محصولات اچ تی سی را مشاهده کرد.

حال تصاویر جدید با توجه به آنچه توسط سایت اندروید پلیس (Android Police) ویرایش شده‌اند و در واقع رندرهای رسمی نیستند؛ اما به ما کمک می‌کنند تا محصول بعدی اچ تی سی را در رنگ‌های متفاوت مشاهده کنیم.

در نظر داشته باشید که تصاویر منتشر شده احتمال دارد که برگرفته از طراحی نهایی نباشند و با آنچه قرار است در آینده رونمایی شود متفاوت باشند، حتی این موضوع در مورد رنگ‌بندی نیز صدق می‌کند و هنوز مشخص نیست که گوشی نکسوس سیلفیش که با نام نکسوس ۵P نیز شناخته می‌شود در چه رنگ‌هایی عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تصاویر رندرهای غیر رسمی نکسوس سیلفیش را مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. به معنای واقعی کلمه، خالی از زیباییه.
    البته، زیبایی نسبیه.