بازی Fruit Ninja با طعم واقعیت مجازی برای هدست HTC Vive منتشر شد

اخیرا تکنولوژی واقعیت مجازی پرکاربردتر از گذشته شده و جدا از مسئله سرگرمی از این تکنولوژی در زمینه‌های مختلفی مانند دکوراسیون داخلی منزل استفاده می‌شود، در حال حاضر هدست‌های واقعیت مجازی مختلفی با برندهای مختلف در بازار وجود دارد و در اصل شرکت‌های تکنولوژی با این هدست‌ها رقابت تازه‌ای را با یکدیگر آغاز کرده‌اند. اکنون اعلام شده که بازی Fruit Ninja برای هدست HTC Vive منتشر می‌شود. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

حال اگر از هدست‌های واقعیت مجازی به عنوان سرگرمی استفاده کنیم، بدون شک بازی‌ها می‌توانند با این تکنولوژی همه را ساعت‌ها و ساعت‌ها سرگرم کنند. در حال حاضر بازی‌های بسیاری برای پلتفرم‌های مختلف وجود دارد، اما جذاب‌ترین‌های آن‌ها کدام عناوین هستند و کدام بازی با تکنولوژی واقعیت مجازی جذاب‌تر است؟ تصورش را داشته باشید که بازی Fruit Ninja را با یکی از هدست‌های واقعیت مجازی تجربه کنید، بدون شک بسیار جذاب خواهد بود.

البته در گذشته نسخه کلاسیک این بازی روی هدست‌های واقعیت مجازی تست شده بود، اکنون در نهایت اعلام شده که این بازی برای هدست واقعیت مجازی HTC Vive منتشر می‌شود. بازی Fruit Ninja در هدست HTC Vive تجربه فوق‌العاده‌ای را به کاربر می‌دهد، آنطور که پیدا است کاربران در زمان انجام این بازی باید از کنترلر حرکتی HTC Vive به عنوان شمشیر برای برش میوه‌ها استفاده کنند. بدون شک کاربر یا گیمر تجربه بهتری را نسبت به نسخه موبایل خواهد گرفت.

در ادامه این خبر اعلام شده که کاربران دیگر پلتفرم‌های واقعیت مجازی نیست که ناامید باشند و Vive تنها پلتفرم موجود برای این بازی نخواهد بود. انتظار می‌رود که بازی فوق برای هدست Oculus Rift به زودی منتشر شود. علاوه بر این دو Daydream گوگل و PlayStation VR هردو از کنترلرهای حرکتی پشتیبانی می‌کنند و انتظار می‌رود که در سال جاری این بازی را دریافت کنند.

آنطور که پیدا است در نسخه فعلی منتشر شده بازی Fruit Ninja ویژگی‌های چندانی وجود ندارد و شاید آپدیت‌های مختلفی در هفته‌ها و شاید ماه‌های آینده منتشر شود و در نهایت انتظار انتشار زودتر را برای Daydream و PlayStation VR را داریم. اگر شما از دارندگان هدست واقعیت مجازی اچ تی سی هستید و قصد خرید Fruit Ninja VR را دارید، باید اعلام کنم که این بازی ۱۱.۹۹ دلار موجود است، البته فعلا تخفیف ۲۰ درصدی برای آن وجود دارد و قیمت اصلی آن ۱۵ دلار است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*