تصویر لو رفته از آیفون 7

تصویر لو رفته از آیفون ۷ ، طراحی جدید اپل را در جزئیات عالی نشان می‌دهد

اخیرا اطلاعات متعددی از آیفون ۷ (Apple iPhone 7) – پرچمدار جدید کمپانی اپل – در فضای وب لو رفته‌اند اما این گزارش‌ها معمولا شامل تصاویر تار و با کیفیتی هستند که در کارخانه گرفته می‌شوند. اما حالا تصویر با کیفیت جدیدی از منابع لو دهنده منتشر شده است که در این تصویر لو رفته از آیفون ۷ می‌توان طراحی جدید اهالی کوپرتینو را مشاهده کرد.

تصویر لو رفته از آیفون ۷ با کیفیت بالا منتشر شد.

این تصویر لو رفته از آیفون ۷ که توسط NoWhereElse منتشر شده، تنها نمایی از بخش پشتی آن را به تصویر کشانده است. یکی از نکات قابل توجه در این تصویر، جایگاه دوربین بزرگ‌تر آن است که حالا میزبان سنسوری بزرگ‌تر از قبل شده که قابلیت جذب نور بیشتر را به همراه دارد. همچنین جهت زیبایی بیشتر بدنه آیفون ۷، خط‌های آنتن محصول به دو بخش بالایی و پایینی دستگاه منتقل شده‌اند. برخلاف درخواست‌های متعدد کاربران، این خط‌ها هنوز هم در طراحی آیفون ۷ بسیار مشهود هستند، اما به هر حال انتقال آنها به بخش‌های کناری نیز در نوع خود یک بهبود مناسب محسوب می‌شود.

تصویر لو رفته از آیفون 7

همچنین گفته می‌شود آیفون ۷ کمپانی اپل دیگر شامل جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری نخواهد بود؛‌ اما متاسفانه بخش پایینی دستگاه در این تصویر قابل مشاهده نیست. اگر این تغییر در پرچمدار اپل اعمال شود، بیشتر هدفون‌های کنونی کاربران کاربرد خود را از دست خواهند داد. اما با این حال حذف درگاه هدفون جک ۳.۵ میلی‌متری می‌تواند فضای بیشتری را در اختیار باتری دستگاه قرار دهد و ضد آب شدن آیفون ۷ نیز محتمل خواهد بود.

از جمله سایر امکانات احتمالی که در گزارش‌های مختلف ثبت شده‌اند می‌توان به دکمه هوم همراه با تکنولوژی لمس سه بعدی و همچنین جایگزینی دکمه فیزیکی کنونی با بخش حساس به فشار اشاره کرد. همچنین برخی از منابع از قرار گرفتن دوربین دوگانه و پورت کانکتور هوشمند در بخش پشتی آیفون ۷ پلاس سخن گفته‌اند. بدین ترتیب می‌توان لوازم جانبی متعددی را به این محصول متصل کرد.

همه اینها در مقطع کنونی شایعه‌ای بیش نیستند و ناچاریم تا رونمایی رسمی اپل از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس در ماه سپتامبر صبر کنیم. البته در این میان انتشار تصاویر با کیفیت بیشتری از پرچمدار جدید اپل می‌تواند در نوع خود جذاب باشد. نظرات خود پیرامون این خبر و تصویر لو رفته از آیفون ۷ اپل را با ما به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. پشت گوشی درست مثل گوشی های چینی بنجل و ارزان می مونه که در بازار چین در بسته بندی گونی کیلویی فروخته میشند. اما نمای جلویی گوشی واقعاً زیبا و تحسین برانگیز است.

  2. جلوی گوشی که زیاد فرقی نداره با مدل قبلی و پشتش به نظر منزشت تر شده. آخه نمیشه این دامدونگ و اپل پول برند خور یه گوشی بزنن که دوربینش از بدنه نزنه بیرون. اخه اینم شد طراحی