صفحه جعلی آپدیت

دوستان خود را با صفحه جعلی آپدیت سیستمی سر کار بگذارید

بهره وری، کار، تلاش، کوشش، دقت، پروژه‌های گوناگون، درآمدزایی و…؛ همه این‌ها برای کاربران امروزی به عنوان اهداف اصلی در طول زمان کاری خود محسوب می‌شوند. اما گاهی اوقات نیز شوخی و سر کار گذاشتن دوستان و همکاران می‌تواند روحیه هر دو طرف را تازه کند. تغییر والپیپیر آنها به اسلاید شوی عجیب و غریب، خراب کاری در تنظیمات موس کاربر یا حتی برگرداندن صفحه نمایش می‌توانند شوخی‌های جذابی باشند. فرقی نمی‌کند چه شوخی جدیدی را به کار گیرید، مهم سرگرمی و خندیدن کنار دوستان است. نظرتان در مورد صفحه جعلی آپدیت سیستم عامل چیست؟

صفحه جعلی آپدیت دوستانتان را حسابی درگیر خود می‌کند!

همه ما با دیدن صفحه آپدیت سیستمی در تلفن هوشمند یا رایانه خود معمولا خوشحال می‌شویم؛‌ نسخه جدید، امکانات بیشتر، طراحی جدید و… اگر فرد شوخ طبع و پرانرژی باشید، حالا امکان شوخی کردن با دوستان خود از طریق صفحه جعلی آپدیت سیستمی فراهم شده است. کافیست به وب سایت FakeUpdate سری بزنید.

پس از باز کردن این سایت، می‌توانید صفحه جعلی آپدیت مورد نظر خود را از بین ویندوز 98، ایکس پی، ویستا، 7 یا 8 انتخاب کنید. سایر گزینه‌ها مربوط به ویندوز 10 (صفحه‌ای که نشان می‌دهد چیزی تا پایان تاریخ آپگرید رایگان باقی نمانده است)، صفحه استارت آپ مک، سیستم عامل استیم و اوبونتو می‌شود.

با کلیک بر روی هر یک از این گزینه‌ها، صفحه جعلی آپدیت سیستمی برای سیستم عامل مورد نظر در تب جدید مرورگر باز می‌شود؛ همه چیز به لطف انیمیشن‌های جذاب و با کیفیت طبیعی و واقعی به نظر می‌رسد. با زدن دکمه F11 مرورگر به حالت تمام صفحه می‌رود تا تجربه واقعی‌تر از این حالت شود. حالا کافیست از رایانه دور شده و منتظر فرد مورد نظر باشید.

این صفحه جعلی آپدیت هیچگاه از بین نمی‌رود؛‌ حالا باید ببینید، دوست یا هم اتاقی شما تا چه مدت منتظر اتمام آن باقی می‌ماند! به عنوان یک شوخی جالب‌تر، زدن بر روی دکمه اینتر در این حالت، صفحه آبی رنگ مرگ را در رایانه کاربر نمایش می‌دهد و فرد مورد نظر فکر می‌کند سیستم رایانه به‌کلی از بین رفته است!

صفحه جعلی آپدیت

در اینجا می‌توان صفحه جعلی آپدیت سیستمی را انتخاب کرد.

اگر کارمند تنبلی هستید، حتی در محل کار خود می‌توانید این صفحه را بر روی رایانه قرار دهید تا همه باور کنند در حال حاضر امکان کار کردن با رایانه برای شما وجود ندارد! کسی دیگر انگ بی مسئولیتی به شما نمی‌زند…

فردی اخیرا در توییتر خود نوشت:

وب سایت جدیدی به نام آپدیت ویندوز جعلی ساخته شده است که اخیرا مدیر من آن را بر روی یکی از کارکنان خود امتحان کرده است و وی تا 45 دقیقه متوجه موضوع نشده است! – sakaerion@ – در تاریخ 7 جولای 2016

اگر فرد شوخ طبعی بوده و به دنبال تجربه‌های جدید باشید، حتما از این فرصت استفاده خواهید کرد. نتیجه این شوخی جدید و جالب با دوستان خود را در بخش نظرات با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*