قیمت شیائومی ردمی پرو

قیمت شیائومی ردمی پرو در حدود ۲۱۰ دلار خواهد بود

هفته‌ی آینده شیائومی کنفرانسی را در بیجینگ چین برگزار خواهد کرد به‌صورت رسمی از قدرتمندترین محصول سری ردمی خود رونمایی کند: شیائومی ردمی پرو (Xiaomi Redmi Pro). حال به‌تازگی شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه قیمت شیائومی ردمی پرو در حدود ۲۱۰ دلار خواهد بود.

طبق گفته‌های لی جون، محصول مد نظر در واقع پرچم‌دار سری ردمی محسوب ‌می‌گردد. مشخصات شیائومی ردمی پرو نیز این موضوع را تصدیق می‌کند. استفاده از یک تراشه‌ی قدرتمند هلیو ایکس ۲۵ ساخت مدیاتک که مجهز به پردازنده‌ی ۱۰ هسته‌ای است باعث ‌می‌شود که انتظاراتمان از محصول جدید شیائومی بالا برود.

از دیگر مشخصات شیائومی ردمی پرو می‌شود به بدنه‌ی فلزی، صفحه‌ی اولد و همچنین ترکیب دوربین دوگانه در عقب این گوشی اشاره کرد؛ البته باید بدانید که ترکیب دوربین دوگانه هنوز تایید نشده و بیشتر در حد حدس و گمان است.

قیمت شیائومی ردمی پرو از نوت ۳ پرو بیشتر خواهد بود

در حال حاضر گران‌ترین محصول سری ردمی، فبلت نوت ۳ پرو ۳۲ گیگابایتی است که به قیمتی معادل ۱۶۵ دلار به فروش می‌رسد. جالب است بدانید که گفته شده شیائومی ردمی پرو از نوت ۳ پرو قدرتمندتر خواهد بود و البته این به معنی گران‌تر بودن نیز حساب‌ می‌شود.

گفته شده که قیمت شیائومی ردمی پرو به احتمال زیاد باید در حدود ۱۹۵ دلار تا ۲۱۰ دلار باشد که البته می‌شود این برداشت را داشت که امکان دارد ۲ مدل از این گوشی قدرتمند عرضه شود.

هرچند انتظار می‌رود که محصولی با این مشخصات قیمتی حداقل در حدود ۲۲۴ دلار داشته باشد که مشاهده می‌کنید قیمت شایعه شده کمتر از آن چیزی است که انتظار می‌رود و این می‌تواند به فروش این محصول کمک کند.

قیمت شیائومی ردمی پرو

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*